''extract faİled'' dİe bİr hata verİyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanerfb89

Katılımcı Üye
28 Eki 2007
388
8
Edirneliyim...Trabzondayim
DAHA YENİ YÜKLEDİM Bİ OYNAYIM DEDİM...KENDİ SİTESİNDEN YÜKLEDİM OYUNU...AÇTIĞIM ZAMAN VERSİYON KONTROL EDİLİYOR VE BİR .ZİP UZANTILI BİŞİ YÜKLÜYOR...SONRADA ''EXTRACT FAİLED'' DİE BİR HATA VERİYOR....BİRİ YARDIM EDERSE SEVİNİRİM...HEVESLENDİM OYUNA Bİ OYNAYIM BARİ:)

yorumsuz kalmayın

enescaner635

Yeni üye
9 Haz 2009
10
0
kayseri
Bu sorun bende de çıkıyor

Ama internette araştırdığımda guest hesabından açtığınızdandır diyor bide dns ayarlasınızı 4 2 2 2 4 2 2 1 yapıp pcye ve modem e reset atın diyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.