face patlatma

karadenizlim52

Yeni üye
24 Nis 2016
26
0
arkadaşlar kiss kiss oyununda ++ milletin facelerini patlatıyor bana yardım edin bu patlatma nasıl oluyor onlaarın da facesini ben patlatayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheSoldier05

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
2,098
1
Toprak
Metni düzenle.Aynı konu içerikli iki adet konu açmışsın yardım merkezine.Bu gidişle çizerler üstünü.
Face patlatmak denen bişey yoktur.Fake script atıyorlar.Sizde bilgilerinizi giriyorsunuz.Olay bu.Forumda en az 1000 defa açıldı bu konu.İnsan bi yazar googleye yandexe bi yere öyle konu açar.
Üslubun ilk okul çocuklarına benziyor.Ya olgun davran yada davranıyormuş gibi rol yap.İyi forumlar.

JyThon

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
378
0
Himalayalar
Kardeş "face patlatma" dediğin olay imkansızdır. Fake script atarsın adam sana bilgilerini verir ancak öyle alabilirsin. Facebook'un sunucu bilgisayarları vardır başına oturduğun bilgisayardan saldıramazsın yani..
Birde küfür yasak diye biliyorum ama.

Lycis

Katılımcı Üye
29 Nis 2016
516
0
Yahu Ne zaman Hackerliğe heveslenen bir arkadaş görsem aklı fikri hacker olucam face patlatıcam diyor. Nedir bu facecilerden çektiğimiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.