Face Resimden Arkadaş Tanıma

28 Şub 2013
193
0
Selam arkdaşlar benim için önemli olan fake hesabım geçici olarak kilitlendi arkadaşlarımın az bir kızmını tanıyorum büyük bir kısmını tanımıyorum resimler'den arkadaşlarımı tanımamı istiyor napa bilirim bu hesabı kurtarmam lazım başarılı olursa teşekkür esirgenmicek.

HyBRiSSS

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
651
0
Yapacağınız İşlem Çok Basit,Başka Bir Tarayıcıdan Başka Face Hesabınıza Giriş Yapın Ve Oradan İsimlere Bakınız.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.