Facebook 3 Saniyede Kimlik Onayı Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Merhaba THT bu gün uzun zamandır aklımda olan bir şey vardı hep yapmaya üşeniyodum ve bu gün bir deniyeyim dedim ve çalıştığına şahit oldum evet 3 saniyede artık onay alabiliyorum ilk denediğimde şans eseri baktılar sandım ama bu 5. denemem ve anında onay alıyorum artık ama ne yazıkki bunu hiç bir kişiye paylaşmıcam GÖKBÖRÜ'ye dediğim gibi sadece gövde gösterisi.

3p9YQp.png

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Eline sağlık ama öm yoluyla verseniz iyi olurdu ama siz bilirsiniz yinede :)

Kusura bakmayın hocam bazı şeyler yaşamasaydım paylaşırdım ama bazı kişiler benim fikirlerimi kötüleyip çaldıkları için artık bir şeyi nasıl yaptığımı anlatmıyorum forumda gördüğün fake scriptler diyim anla sen :)

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
hocam hiç kimseyle paylaşmayın bazı arkadaşlar kendini bilmezler var gövde gösterisi yapmanız gayet başarılı olmuş elinize sağlık.

Son düzenleme:

lavyers

Üye
19 Ağu 2017
91
0
hocam emeğinize sağlık.bu tarz kişilerin emeğinize saygısızlık etmesi gerçekten kötü.fakat bunları dikkate alıp bizleri bu güzel bilgiden mahrum etmeniz onların yaptığı saygısızlığa değer katar.

ananimus

Üye
19 Ağu 2017
139
0
muhtemelen e-devletteki veya baska bi devlet sitesindeki kaydı duzenleyip ss alıp facebooka attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.