Facebook 7 Madde Nedir Nasıl Kullanılır

ardaturan60

Yeni üye
17 Nis 2015
44
0
Merhabalar Arkadaşlar iyi Geceler Facebook 7 Madde Olayı Nedir ve Nasıl Kullanılır Hesap Nasıl Oluşturulur Detaylı bir Şekilde Anlatabilecek Varsa Biraz Yardımcı Olabilir mi ben Biraz Araştırdım Buglu Hesabı Kendimize Nasil tanıtabiliriz Bilgi verirseniz şimdiden herkese iyi Forumlar iyi geceler...

ardaturan60

Yeni üye
17 Nis 2015
44
0
inceledim Teşekkürler Bizim Oluşturdugumuz Hesap Kitli Olarak mi Gözükecek Biraz Karısık bir Durum Videolu Bir Anlatım olsa Çok güzel Olurdu yada Burdaki Yöneticilerden yardım alarak daha iyi bir sekilde anlamama yardımcı olabilirsiniz.

03yunus03

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
263
0
Nasıl buglu hesap yapılır? = tempailden mail alıp face açın USA TODAY sayfasına girin fotoğraf kilidine düşecek fotoğraf kilidine düşen hesaplar buglu hesap olarak geçer.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.