Facebook 7madde açma /Hazretleri)

Hazretleri

Yeni üye
20 Ağu 2017
23
0
Merhaba Arkadaşlar 7madde nasıl açılır onu göstercem

1) öncelikle epostanizi öğrenip forma girip epostanizi yazıp *****grafik olarakta dosya yükleyip gönderiyor lar ve açılan panodan sovup java kod lari atıyorlar hesabınız kapanıyor
2) öncelikle ipnizi değişip hola VPN indirin ülkeyi Vietnam olabilir sonra ilk onay aldınız kimlik doğruladiginiz panoya destek casenizi bulup ordan kimliginizi atın ve hesabınız 1 2 güne açılır
3) case yoksa form atacaksınız
Gerekli formlar
https://m.facebook.com/help/contact/313733425335072 güvenlik devre dışı bundan yollayın gelen maile kimlikle yanıtlayin
https://m.facebook.com/help/contact/317389574998690 hesap kapatıldı gerekli koşulları karşılayamiorsunuz yollayın kimlik ve biraz da Özür mesajı atın ilave bilgiden

https://m.facebook.com/help/contact/317389574998690
Adım kabul edilmedi en etkili form bu doldurun gelen mesaja yanıt isterse atin
Ve başka olarak ta orjinal confirm de deneyin hepsini VPN ile yollayın tabi ama derken hepsini bi anda değil acamazsaniZ sırayla deneyin.
VE HEPSİ BU KADAR ARKADAŞLAR RAHATLIKLA MADDE YİYEN HESAPLAR AÇILIR KAPANMAYACAK VE ACİLMAYACAK HESAP YOKTUR BİLGİNİZE

K45ABA

Yeni üye
30 Tem 2017
26
0
eline sağlık

Dostum 7 madde fix yemedımı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
dostum selam öncelikle dediklerinin hepsini yaptım fakat yine aynı mesaj geldi

Hesabınız Facebook Koşulları'nı ihlal ettiği için kapatılmıştır. Tamamen bir ürünün, hizmetin veya fırsatın tanıtımını ya da reklamını yapma amacıyla istenmeyen mesajlar gönderen veya objeler oluşturan kullanıcıların hesaplarını kapatıyoruz.

Sorumlu olduğunuz içeriklerden bir veya daha fazlasının bu tip eylemlerle ilişkili olduğu belirlenmiştir. Buna yönelik bazı örnekler aşağıda verilmiştir:

- Sahte iddialarla insanları paylaşmaya, beğenmeye veya tıklamaya teşvik etmek
- Vaat edilen işlevi sağlamamak
- Vaat edilen ödülü vermemek
- Vaat edilen içeriğe yönlendirme yapmamak
- Bir kullanıcının güvenliğini tehlikeye atacak paylaşma, beğenme veya tıklama eylemlerini teşvik etmek
- JavaScript kodlarının kopyalanıp yapıştırılmasını zorunlu kılmak veya talep etmek
- Tamamen internetten ücretsiz hediye dağıtımlarının tanıtımını yapan Sayfalar yönetmek

Ne yazık ki, hiçbir koşul altında hesabınızı yeniden etkinleştiremeyeceğiz.

şu sıkıntıdan ben tam 1 aydır etkileniyorum biriniz yardım etse bana bilgisi olan rütbeli biri 1 ömür duası benden olucak

Holigan23

Üye
21 Ağu 2017
67
0
Bilinmiyor
dostum selam öncelikle dediklerinin hepsini yaptım fakat yine aynı mesaj geldi

Hesabınız Facebook Koşulları'nı ihlal ettiği için kapatılmıştır. Tamamen bir ürünün, hizmetin veya fırsatın tanıtımını ya da reklamını yapma amacıyla istenmeyen mesajlar gönderen veya objeler oluşturan kullanıcıların hesaplarını kapatıyoruz.

Sorumlu olduğunuz içeriklerden bir veya daha fazlasının bu tip eylemlerle ilişkili olduğu belirlenmiştir. Buna yönelik bazı örnekler aşağıda verilmiştir:

- Sahte iddialarla insanları paylaşmaya, beğenmeye veya tıklamaya teşvik etmek
- Vaat edilen işlevi sağlamamak
- Vaat edilen ödülü vermemek
- Vaat edilen içeriğe yönlendirme yapmamak
- Bir kullanıcının güvenliğini tehlikeye atacak paylaşma, beğenme veya tıklama eylemlerini teşvik etmek
- JavaScript kodlarının kopyalanıp yapıştırılmasını zorunlu kılmak veya talep etmek
- Tamamen internetten ücretsiz hediye dağıtımlarının tanıtımını yapan Sayfalar yönetmek

Ne yazık ki, hiçbir koşul altında hesabınızı yeniden etkinleştiremeyeceğiz.

şu sıkıntıdan ben tam 1 aydır etkileniyorum biriniz yardım etse bana bilgisi olan rütbeli biri 1 ömür duası benden olucak

Kardeş eski kimlik onayladığın destek gelen kutun varsa kimliğini at 2 güne açılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.