Facebook Brute Force [Gelişmiş]

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
word liste sadece benim şifremi ekledim ama hala devam etti şifre bulunduğu halde. :(

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
eline saglik ustadim. cok iyi calisiyor kendimde denedim..her hangi bir sorun yok.basarilarinizin devamini dilerim

Asgard11

Yeni üye
28 May 2014
1
0
kardeşim ben adamın şifreyi ne koyabiliceğini bilseydim buna gerek kalmazdı .ne saçma bişey ya

redcool

Üye
2 Şub 2012
61
0
gaziantep
emeğine sağlık kardeşim ama şifre listesinde türkçe karakter kullanılmıo mu ? world list eklediğim zaman türkçe karakterleri '?' olarak gösteryor bi sıkıntı olur mu ?

1 Eyl 2014
55
0
İşe Yaramaz Çünkü o Listenin İiçne Face Şifremi Koydum Yine Görmedi Yani
KISACA PROGRAM ÇÖP indirmeyin arkadaşlar işe yaramıyor!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.