Facebook deface %100

Legendz

Yeni üye
30 Nis 2016
15
0
Evet arkadaşlar uzun zamandır sosyal platformlar üzerine araştırmalar yaptım ve kendimi bu konuda geliştirdim. Facebook kırma programları vs. bunlar işin hikaye ve çöp kısmı. Bazı arkadaşların birtane şifre listesi oluşturup içine 5 şifre atarak brute force programına koyup kendi hesaplarını kırıp aaa işte facebook hackliyorum demesinden gına geldik artık alternatifleri deneme zamanımız geldi ve geçti bile. Fake script atarım diyenler az da olsa haklılar evet fake script işimize fazlasıyla yarayacak ama önemli olan şu ki bunu kurbana nasıl sunacağız???

İşin hikaye kısmını geçiyorum ve asıl meseleye geliyorum; eskiden suckerburn kullanırdım ama şuan suckerburn kullanılamıyor bizde Z shadow kullanıcaz. Önce kurbanımızı seçiyoruz ve kurbanımızın telefon numarasına globfone sitesinden "Facebook hesabınız çok sayıda yanlış şifre girilmesi sonucunda kilitlenmiştir lütfen mail adresinizi kontrol ediniz" diye bir fake sms gönderiyoruz ve ardından zshadow sitesine kaydolup buradan kurbanımıza yedireceğimiz facebook linkini (english olanı) seçiyoruz ardından google url shortener ile fake scriptimizin linkini kısaltıyoruz. Sonra; snnyk sitesine geliyoruz burada kiimden yazan kısma [email protected] yazıyoruz ardından konu kısmına hesabınız kilitlendi yazıyoruz huh yazan kısma yandaki kodu açıklamaya ise Facebook hesabınızı aktifleştirmek için lütfen giriş yapınız yazıp yanına kısalttığımız linki koyuyoruz kurbanımızın yememe şansı yok okumadan linke zıplayacaktır biz bu arada z shadow da pusuda bekleyeceğiz ve facebook artık bizimdir :diablo tabi bazı kısımları kendi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz...

ÖNEMLİ!! Önce kendi numaranıza mesaj atarak özel karaker hatalarını giderin.

NOT:ALINTI DEĞİLDİR TAMAMEN KENDİ PAYLAŞIMIM, bir teşekkürü çok görmezsiniz umarım linkler aşağıdadır:

Globfone: https://globfone.com/sms/
Z-Shadow us: - z-shadow.us
Snnyk Fakemail: snnyk fakemail v 2

tek bir sorun var bence yollanan sms sonunda sitenin kendi reklamı cıkıyor :D

Elarium

Katılımcı Üye
5 Eki 2015
281
0
selanik
Fcebook deface ile ugrasan arkadaslara hala yardımcı olabılecek bır sosyal muhendislik bir yerin altını çizmek istedim bazı arkadaşlar spam kutusuna düşüyor demiş evet bilgisayardan girildiği zaman spam kutusuna düşüyor fakat androidden girildiği taktirde direk görülüyor mail artı konu kısmına support@ facebook yazarsanız daha inandırıcı bi hal alıyor iyi forumlar :)

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
Şeytanın bile aklına gelmeyen bizlerin aklımıza geliyo ya cok şaşırıyorum :D bide bu fake sms limitsiz değilmi bazı işlerimde yardımcı olucakta

tcaskeri

Yeni üye
14 May 2014
26
0
bu siteden gelen mesajı kim attığını nasıl buluruz bilen varsa yardımcı olabilir mi

kowboy546

Üye
11 Ağu 2015
57
0
deneme amaçlı kendi telefonuma mesaj yolladım 2 kez gelmedi, mantık güzel fakat konu yerine b tarz site vs kullananlar paylaşım yaparsa iyi olur zira http://snnyk.com/fakemail/ de çalışmıyor

konu mantık güzel eldeki malzemeler de sıkıntı var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.