Facebook Duvar Temizleme [yardım]

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
877
2
Gizlilik ayarlarından tüm durumları sadece ben yap diğer durumları kimse göremez ama duvarında durur yinede onun dışında yanlış hatırlamıyorsam tokenli bir uygulama vardı

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
877
2
peki daha sonra paylaştıklarımız gözükecek mi öyle yapınca ama orda durmasın ya o tokenli uygulamayı hatırlayabilecekmisiniz arkadaşlar çok acil lazım çünkü teşekkürler şimdiden

Araştırıyorum merak etmeyin

Gizlilik ayarlarında 'Tüm Durumları' diye bir kategori bulunmamakta veya ben bulamadım.

Ayarlar>Gizlilik>Paylaştıklarını Kimler Görebilir?>Sadece Ben

oZPyDR.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.