Facebook Engel Kaldırma...... Acilll

Hacker 60

Üye
27 Şub 2013
104
0
Tekirdağ
Arkadaşlar facebookta 30 gün engel yedim hiç kimseyi ekleyemeiyorum,mesaj gönderemiyorum.....

Bunun için bi çözümün varsa verin ......

olabilecek her türlü şeyi araştırdım ama bi sonuç alamadım bide siz yardımcı olun.....Şu engelde kurtarın beniiiiiiiiii:RpS_scared::RpS_scared::RpS_scared::RpS_scared:

Moderatör tarafında düzenlendi:

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
Dostum Çözümü Varsa Sen Söyle
30 k Grubum ve 5 k Sayfam la Beraber
Arkadaş Olmayan 2 Hesabım Kapandı
Kaç Ay Uğraştım
Facebook'un Türkiye'de Ortakları Yok
-Ama Grubu Bugla Doldurduydum- :trl
:trl :trl

Hacker 60

Üye
27 Şub 2013
104
0
Tekirdağ
kardeşlerim şunu biliyorumki herşeyin mutlaka bir açığı vardır,Facebook unda vardır.....

Bazı yerlerde bu sorunu giderecek bir yöntem buldum ama eksik link yüzünden yapamadım......

Siz daha açık bir şekilde yardım edersiniz diye Düşüğndüm.....

Yinede Sağolun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.