Facebook Giriş Problemim

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Merhaba!
Bugün hesabıma girmek istediğimde aşağıdaki sslerdeki sorunu yaşadım.
Hesabım kapatılmadı ancak güvenlik açısından kimliğimi istedi. Önceden yollamış olduğum isim-soyisim ve doğum yılı hesabımdaki gibi olan kimliğimi yolladım ancka hiçbir şekilde kabul etmedi.
Ne yapmam gerek ?
V9lk5V.jpg

nQAXVg.jpg

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
Merhabalar Değerli Tht üyesi

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
Facebook’ta her hangi bir grubu veya sayfayı, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
Facebook’tan yardım istemek için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
Herhangi bir uyarı için ise [email protected] adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.