Facebook gruba sızma

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
Beyler şuan konuyu alakasız bi yerde açmış olabilirim özür diliyorum ilgili yer bulamadım soruma geçiyim

Beyler facebookta gizli bi gruba girebilme var mı izinsiz sızabilme v.s. çok ihtiyacım var da şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
ya şuan :D aşırı tribe girdim yani abi hacker terimleri felan işte virüsler trojanlar, ddoslar, cmd den pc ye bağlanma, keylogger yapma, virüs saklama, siber saldırı yapma felan v.s.

abicim bi gruba sızmam gerekiyor yani bunun bi yolu yok mu bi ilgilenin lütfen ya lazım olmasa tamam da lazım yani araştırdım bulamadım

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
bak şimdi aklıma geldi hiç de söylemiyosunuz gruptan birinin fake facebookla şifresini kırıp adamın hesabından girebilirim gruba değil mi?

demek ki var mış yani peki başka yolu var mı aklınıza gelen?
bence hackerlikte çare bitmez

Pozi534

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
398
1
fake hesap açıp sosyal mühendislikle sızabilirsin %60 ihtimalin var bence .Eğer sosyal mühendisliğin ne olduğunu bilmiyorsan konulara bak sosyal mühendislikle alakalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.