Facebook grupları ve link tl para kazanma

xabdullah42

Yeni üye
8 Ağu 2012
39
0
İstanbul
Arkadaşlar merhaba bugun 2tane 10klık +18 sohbet face grubunu hackledim yetkileri tamamen elimde topladım...

şimdi ben bu link tl gibi sitelerde bu grupların ısmını sohbet yerıne ifşaya çevirmeyi ve o işten para kazanmayı istiyorum taktikleriniz ve linktl alternatifleriniz varsa cok memnun olurum teşekkür ederim...

Bu arada bır grubu tamamen ele geçirdim ama diğer grubun kurucusunu hala cıkaramıyorum onun ıcınde taktıgınız varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.