facebook güvenlik kodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
arkdaşlar bu gün facebooka girdiğimde güvenlik kodu yüzünden giremiyorum bi yardımcı olun telide verdim her türlü şeyi denedim açılmıyo lütfen yardım edin

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
güvenlik kodu nedeniyle hesabıma ulaşamıyorum telefon numarımı istiyo veriyorum onay kodu göndercez diyo hiç bişey göndermiyo çoğu kişi aynı problem yaşamış ama cözüm bulamadık

aytexx

Üye
2 Nis 2012
55
0
Hesabını doğrulamak için telefonunu kullan
Kullandığın telefon numarası sadece tek bir hesabı doğrulamakta kullanılabilir. Numaranı girdiğinde, Facebook hesabını doğrulamak için bir kod alacaksın. Telefon numaran sadece senin hesabını doğrulamak için kullanılacaktır ve iznin olmadan kimseyle paylaşılmayacaktır.

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
Başka Tel Dene Kardeş Aynısı Daha dün Bi Komşuya Oldu Bana Geldi Bnm Teli Verdim Hemen Yolladılar o da Şaşırdı en kaç kere yolladım gelmedi dedi.. Bu arada Bnm hat Vodafone

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.