Facebook Güvenlik Kontrolü

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Facebook hesabım dün kilitlendi ve arkadaşlarını tanı-Yakınlardaki yorumlarını belirt kısımlarını geçemedim. Daha sonra sınıra takıldı.
Bugün o şıklar tekrar açıldı ancak yine geçemedim ve şimdi bende "Kilidi açma kodum var" kısmı açık.
r03z01.png

Z5Zo5z.png

Buradaki bu güvenlik kodu dediği şey nedir ?

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Buradaki bu saatlik sınır ne kadar sürüyor ?
Dün bunu yanlış girince bugün saat 9 a kadar kapalı kaldı. Tekrar denedim tekrar kapandı. Daha sonra 12 de tekrar açıldı yine yanlış girince yaklaşık 5 saattir kapalı ve saatlik sınır yazıyor. Bu saatlik sınır ne zaman bitecek

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Saatlik sınır sanırım 12 saat olması lazım veya daha az, buradaki bu güvenlik kodu dediği şey nedir ? demişsin senin e-postana veya telefonuna bir kod gelecek o kodu oraya gireceksin hesap açılıyor. Bu arada hesabını bir an önce onaylamaya bak onaylamazsan kapanabilir​

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Saatlik sınır sanırım 12 saat olması lazım veya daha az, buradaki bu güvenlik kodu dediği şey nedir ? demişsin senin e-postana veya telefonuna bir kod gelecek o kodu oraya gireceksin hesap açılıyor. Bu arada hesabını bir an önce onaylamaya bak onaylamazsan kapanabilir​

Kod falan gelmiyor zaten eğer yolladıysak gir diyor ancak bana gelmedi hiç kod falan.
Ayrıca hesap zaten yılların hesabı kimlik onayı da var ancak güvenlik doğrulamasına düştü işte

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Kod falan gelmiyor zaten eğer yolladıysak gir diyor ancak bana gelmedi hiç kod falan.
Ayrıca hesap zaten yılların hesabı kimlik onayı da var ancak güvenlik doğrulamasına düştü işte

Yakınlardaki yorumlarını belirt kısmından açabilirsin bence mantığı basit kendin normalde nasıl bir tarz da yorum yapıyorsan o yorumlara yakın olan yorumları seç zaten 3-4 yorum seçeceksin diğerleri biraz saçma oluyor yazım yanlışı falan oluyor.​

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Yakınlardaki yorumlarını belirt kısmından açabilirsin bence mantığı basit kendin normalde nasıl bir tarz da yorum yapıyorsan o yorumlara yakın olan yorumları seç zaten 3-4 yorum seçeceksin diğerleri biraz saçma oluyor yazım yanlışı falan oluyor.​

Evet ama öyle bi yapmışlar ki okuduğum ve etkileşimde olduğum bütün yorumları orda gösteriyor :D hayliyle de kafam karışıyor. Bir daha açılırsa ki heralde yarına falan açılır o zaman daha dikkatli olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.