Facebook hesabı hackleme

resatsiber

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
459
0
/nasa.php
Merhaba arkadaşlar bir kaç arkadaş eski hesap nasıl bulabilirim vs. konular açtığını veya bazen açılan konularda yorumlarda sorduğunu farkettim bende biraz yardımcı olmak adına %100 eski hesap çalmanızı , bulmanızı sağlayacak yöntemi anlatmak istedim. bu yöntemi bilen arkadaşlar da var ben yine bilmeyen arkadaşlarımız için konuyu açma gereği duydum.

1:) adım :

hotmaile giriyoruz yeni hesap oluştur diyoruz ve aklımıza gelen kelimeleri yazıp alınmayan yani devre dışı kalmış e posta bulmaya çalışacağız aşağıdaki resim örnektir.
örnek;

4a30m7.png

2:) adım:
1.adımda hotmail yeni e posta oluşturma sekmemizi açtık heme 2.sekmede facbook şifremi unutum diyip sekmeyi açık bırakıyoruz ve e hotmail sekmesinde devre dışı kalmış e posta deniyoruz ama bulduğumuz e postayı hemen almıyoruz önce facebook şifremi unuttum diyip e postaya açılan facebook hesabı varmı diye kontol ediyoruz varsa hemen e posta adresimiz alıyoruz. aşağıdaki resim örnektir.

örnek;

Oo5E3A.png

3:) adım:

gördüğünüz gibi saladığım e postada hesap bulduk yani bu e posta adresinde daha önce facebook adresi açılmış ve mail adresi devre dışı kalmıştır hemen hesabı hackliyelim. aşağıdaki resim örnektir.

örnek;

LbXQpa.png

4:) adım:

hemen e postamızı alalım yani kayıt olalım . aşağıdaki resim örnektir.

örnek:

1J3NyG.png

5.adım :

ve şifremi unutum dedik kodu aldık şifre belirliyoruz. aşağıdaki resim örnektir.

örnek;

1J3NkG.png

6.adım (son );

evet aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi artık hesap elimizde ve en son paylaşımı 2010 da yapmış.

örnek;

nOaE2a.png

#not; hesap çok eski bir hesap olduğu için ve kullanılmayan bir hesap olduğu için sansür kullanma gereği duymadım. Saygılarımla..

eğer işinize yaradıysa konuya teşekkür verebilirsiniz ;)

resatsiber

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
459
0
/nasa.php
Konuyu ben açmıştım 1 saat önce hocam .

konunuzu şimdi inceledim ikimizde hotamil yöntemini anlatmışız ama siz yahoo anlatmışınız ben ise yahoo yla uğraşmak yerine biraz daha kolay yöntemini paylaşmışım hocam :) bilmeyen arkadaşlar için ikimizin konusuda faydalı olur diye düşünüyorum . saygılarımla..

Key999

Yeni üye
30 Eyl 2017
35
0
Forumda yeni ve eski aynı konular mevcut lütfen biraz haberiniz yok mu?

IMadSemih

Yeni üye
18 Mar 2018
15
0
Bu tür şeyler için hesabın sahibi hesabı onaylamamasımı gerekiyordu birde şifremi unuttum bölümünde e postayı gösteriyormuydu ? kafam karışdı :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.