Çözüldü Facebook Hesabım Açılmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Facebook Kimliğimi Gönderdiğim Halde Hesabım Açılmadı.

Dün Saat 21:50 Civarı Kimliğimi Gönderdim ve Dün 21:55 Gibi Bir Mail Gelmiş

Merhaba Ramazan,

Kimliğinizi doğruladığınız için teşekkürler. Hesabınızı geri alma işlemini tamamlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın: https://www.facebook.com/login/unlock.php?u=100004374617456&n=**-*****

Bunun yerine https://www.facebook.com adresinden giriş yapabilir ve şifreniz olarak şu kodu kullanabilirsiniz: **-*****

Kilidi kaldırma bağlantısı ve kodunun şu tarihe kadar geçerli olacağını lütfen unutmayın: **-*****-EXPIRATION

Kimliğini gözden geçirdikten sonra, hesabını ilkelerimiz doğrultusunda gerçek adın ve doğum tarihinle güncelleyebileceğimize lütfen dikkat et.

Giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Başka bir hesap oluşturduysanız, hesapları birleştirmenizin veya birden fazla hesaba sahip olmanızın mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Fazla hesapları silmeden önce bilgilerinizi indirme hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin:

https://www.facebook.com/help/203498356357867/?ref=cr

Normal olarak bu maili bu kadar hızlı beklemediğim için, çıktım ve işlerimle ilgilendim bu gün sabaha karşı girip bi kontrol etmek istedim ve gelen maili gördüm tıkladığımda şu sorunla karşılaştım.

Geçersiz bağlantı
Gitmeye çalıştığın bağlantı geçersiz veya zaman aşımına uğramış. Tarayıcına bağlantının tamamını kopyaladığından emin ol.

image.png

Evet arkadaşlar, sorunum bu facebook'a kimlik göndermeme rağmen hesabım açılmıyor. Yaklaşık olarak 1.5 Yıldır hesabım kapalıydı fakat aile fotoğraflarım olduğu için açmak istedim, facebook'u kullanacağımdan değil. Yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada kimliği tekrar gönderdim, fakat önceki gibi hızlı bir yanıt alamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Kimlik doğrulamasını eski kimliğimle denemiştim kabul etmediler, yeni kimlik kartımla denedim ve TC No gibi bilgilerin üstünü kapatıp doğum tarihim ve bilgilerim net belli olacak bir şekilde çekip gönderdim aradan 24 saat geçti ve bir bağlantı gönderiyorlar tıklayıp şifrenizi değiştirip facebook hesabınıza tekrar giriş yapıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.