Facebook Hesabım çalındı.

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
Sa Abilerim Hesabım Çalındı Eposta Ve telefon numarasınıda değiştirilmiş eski yöntem ile kimlikte gönderemiyorum nasıl bi yol izlemeliyim geri almam lazım :/ Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Hesabındaki tüm bilgilerin(isim soyisim, eposta, şifre, telefon no, arkadaş listesi vb.) değiştirilmişse, Destek ekibiyle iletişime geçip durumu anlatmandan başka yol yok maalesef. Çünkü kurtaracağın hiçbir bilgi artık mevcut değil. Bu eski bilgilere ancak Destek Ekibi ulaşabilir.
Arkadaş listen değişmemişse bunlardan kendisiyle mesajlaştığın bir kişiden hesabının yeni halini bulmaya çalış. Gerisi gelecektir...

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
Facebook isim vs Değişmemiş Arkadaş listem Falan aynı Herşey sadece destek ekibiyle nasıl irtibata geçicem destek için ticket nasıl oluşturacagım linki bulamadım . facebookta hersey aynı sadece eposta ve telefon numaramı kaldırmış.

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
boş yorum atmayın sosyal mühendislik felan olcak iş değil
facebook ile iletişime geç durumu anlat verebılırler olmadı sıber suçlarla mücadele müdürlüğüne başvur

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
abilerim sadece bana destek panosunda nasıl açıcagımı bilirsem hemen çözerim işte eski yontem ile yapamıyorum yoksa kimlik yollardım . sosyal mühendislik çalan adam bidaha girmiyorki hesaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.