Facebook hesabim calindi

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
6
409
TANRI DAĞI
Merhaba değerli üye:

Eğer mesajlara cevap veriyosa fake bi hesap aç phishing taktiği ile ıp sini öğrene bilirsin tabi sosyal mühendislik önemli senin yerinde olsam şöyle bir mesaj atarim knk para hazır iban at diye mesaj at sonra iban atar sende linki at linke basinca ip si eline düşer gerisini egm halleder:)

Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi forumlar

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2
Merhaba Dostum.Facebook'a Ticket At Yardımcı Olurlar.Kimin Çaldığı Hakkında Fikrin Varmı ?
Tanımıyorum hocam ticket atmayı denedim fakat sadece oyun işleri için açtığım hesaptır o yüzden doğru bilgiler girmedim kimlik doğrulama yapamıyorum bu yüzden hesabi kapatabilirsiniz kalıcı olarak sadece telefon numaram kaldı hesapta e mail vs hepsini değiştirmiş giren kişi

2 Ağu 2021
88
13
Tanımıyorum hocam ticket atmayı denedim fakat sadece oyun işleri için açtığım hesaptır o yüzden doğru bilgiler girmedim kimlik doğrulama yapamıyorum bu yüzden hesabi kapatabilirsiniz kalıcı olarak sadece telefon numaram kaldı hesapta e mail vs hepsini değiştirmiş giren kişi
Telefon Numarası Fake Değilse Oradan Sıfırlayabilirsiniz.Yardıma İhtiyacınız Varsa Buradayız.

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2
Merhaba değerli üye:

Eğer mesajlara cevap veriyosa fake bi hesap aç phishing taktiği ile ıp sini öğrene bilirsin tabi sosyal mühendislik önemli senin yerinde olsam şöyle bir mesaj atarim knk para hazır iban at diye mesaj at sonra iban atar sende linki at linke basinca ip si eline düşer gerisini egm halleder:)

Ah be brom tatil e çıktım pc almadım en büyük aptallığı burada yaptım mobilden nasıl yapabilirim

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
35
2,565
Tanrı dağı
Merhaba değerli üye:

Ip sini öğrenip ne yapacak ?
ddos'mu atacak :) :D

vpn kullanıyor ise hiçbir işe yaramaz...;)
ki zatende hackleeyen kişi " tor browser " kullanıyordur.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
35
2,565
Tanrı dağı
Hackleyen Kişinin Pubg Mobile İle Çaldığını Öğrendim.Büyük İhital VPN'İle Alakası Yoktur.
Dostum sen diyosunki adama ıp logger yolla ıp logger karşıdaki kişi'nin
linke tıklaması sonucu ıp adresi bizde olur bende diyorumki ;
Hackleyen Kişi Kesin " Tor Browser " kullanıyordur. o yüzden hedefin ( orginal )

ıp adresi gelmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.