Facebook Hesabım Kapatıldı

4 Haz 2015
197
0
Brezilya
Selamun Aleyküm Beyler Başlıktada Gördüğünüz Gibi Facebook Hesabım Kapatıldı

2014ten beri kullanmış olduğum Hesap 4 gün Önce Kapandı Oda Anasayfa Yorum Botuna Giriş Yaptığım İçin 1990 Doğumlu Yapmıştım Neyse 4 gün Önce Fotoğraf İstedi Kimlik Değil. Neyse 1999'luyum 1990lı Gözükemiceğim İçin Google Görsellerde Olmayan Bir Fotoğraf Yükledim. Sonra 1 gün Sonra Hesap Kapandı. Neyse Bende Sahte Bir Kimlik Hazırlayıp Attım İlkte
[email protected] a Mail Attım Şikayetiniz İçin Teşekkürler İnceleyip Bilgilendircez Dediler. Ne Kimlik Sahte Diyen Var Ne Facebooktan Mail Atan Var Bende Galiba Sahte Olduğunu Anladılar Deyip Yeni Kimlikler Hazırladım Ayrı Ayrı Günlerde2-3 Tane Hazırlayıp Attım. Ama Hala Ulaşan Olmadı Mesela Kişisel Hesabım Kapatıldı Formuna Girince Destek Panosu Gelirdi Güncellemeleri Takip Et Diye Artık Oda Gelmiyor Ne Yapıcam Sanırım Hesabı Buga Soktum Bundan Çıkarmam İçin Bir Çözüm Yok mu Cidden Baya Eski Ve Benim İçin Değerli Hesaptı Ne Anılarım Vardı Mesajlarda Eski Arkadaşlarla Konuşmalarımız Felan 2 Sene Sonra Askere Gidicem Bakıp Bakıp Hüzünleneceğim Anılarım Geçti Yardımı Dokunacak Biri Varsa Lütfen Yardım Edebilirmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.