Facebook Hesabım Taklit Nedeniyle Kapatıldı [ACİİL]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
iyi günler hocalarım, hesabım şubat ayında açılan bir diğer taklit hesabı nedeniyle kapandı, araştırdım arkadaşlar ile bağ kurdum vs. bana dedikleri "sahte kimlikten onay alıp, seni onu taklit ediyomuş gibi gösterdiklerinden kapanmış" dedi. Gerçekten de doğru olduğunu sonra gördüm, şimdi ben 2 aydır facebooka kimliğimi atıyorum 4 çeşit kimlik attım, selfie biçiminde elimde vs tüm bilgilerim tamamen doğru olmasına rağmen ne red ne de kabul cevabı geliyor bu sorunu da araştırdım spama düşmüş dediler sosyal medya tim üyelerini buraya destek için bekliyorum giden hesabım önemli değil içerisinde onca fotoğrafım vardı

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Arkadaşlar bu aralar facebook'ta ciddi derece sistem açıkları mevcut ve bu açıklardan hesaplar kapatılmaya ve açılmaya başladı adminlerin bu aralar forumlara ayıracak vakitleri yok ancak sistem açıklarını kullananları tespit etmekle uğraşıyorlar her halde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.