Facebook hesap çalmak. (garanti değil)

24 Nis 2016
79
0
Öncelikle selamün aleyküm
Bu açacağım konu e-posta açığı ile alakaladır önceden açılmış konu varsa affola.
Şimdi bunu çoğu arkadaşlarımız bilir fakat bilmeyen arkadaşlarımızda vardır.
Anlatıma geçiyorum.
Anlatım:

Öncelikle arkadaşlar bu 2013 - 2012 civarı facebooklarda işe yaramaktadır ve her facebookta garanti değildir dediğim gibi.
Bu açığın sebebi hotmail eskiden (adını bilmiyorum sahibinin) başka birine ait idi. Yıl 2013 - 2014 civarında hotmail'i bildiğim kadarı ile Bill Gates aldı ve adını Outlook olarak değiştirdi bu açık tüm hotmail e-maillerinin silinmesine yol açtı.(şu andada outlook değişti artık live dansöz gibi oynuyorlar domainin adı ile.)Bu açık sebebi ile bazı facebook hesaplarını ele geçirebilirsiniz.
Ben bu açığı kesinlikle denedim. Işe yarıyor dediğim gibi facebook hesaplarında.
Peki e-postayı nereden bulacam der iseniz.
Bir facebook profilinin linkini alın 100011951149291 gibi olacaktır.
buna @facebook.com ekleyin.
->[email protected]
Sonrasında şifremi unuttum veya hesabımı kaybettim gibi bişey olacaktır ona tıklayın.
Şifremi unuttum -> Tıkla git.
Buraya aldığınız e-postayı yapıştırın eğer olmuyor ise , adını yazın çıkan profillerden seçin.
Karşınıza bir ekran gelecektir. e-mail sansürlü bir şekilde gözükecektir.
Öğeyi Denetle diyin ve sansürler yerine o kişinin ismini koyun.(Her zaman ismi olacak diye bir şey yok.)
Sonra bunun doğru olduğunu öğrenmek için kendi facebookunuza giriş yapın ve arama yerine o e-postayı yapıştırın veya yazın.
İstediğiniz profil çıkmalıdır. Çıkmıyor ise demek ki e-posta yanlıştır
E-postayı buldunuz. Şimdi ne yapıcam derseniz.
Live.com gidin ve ordan yeni hesap aç veya kaydol' a tıklayın
Oradan bilgileri doldurun.
E-postaya ise kurbanın e-postasını yazın.
@hotmail.com domainini seçin. (Diğer e-posta domainlerinde işe yaramaz.)
Eğer bu e-posta kullanılabılır diyor ise hesabı açın facebook'u alabilirsiniz eğer kullanılamıyor, başkasının elinde ise başka kurban arayın.
Şimdi hesabı açtım ne yapıcam der iseniz.
Tekrar şifremi unuttum kısmına gelin ve hotmail ile geri al gibi bi seçenek eklenecektir.
O seçenek gelmez ise sansürlü eposta ile kod gönder felan gibi seçeneğe tıklayın ve ileri diyin.
e-posta kutunuza kod gelecektir o kodu yapıştırın ve artık hesap sizde istediğiniz şifreyi koyun :D

(Arkadaşlar ben buna gerçekten emek verdim yazmasına bile.Detaylı video çektim fakat video reklama girer düşüncesiyle atmıyorum videoyu.Eğer video reklama girmez ise detaylı videoyuda eklerim.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.