Facebook Hesap Hakkında

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
İyi günler arkadaşlar, 1 yıl önce kapanan facebook hesabım şimdi aklıma geldi ve açmak için uğraşıyorum. Giriş yaparken bu mail kullanılmıyor diyor. Kayıt olurken bu mail kullanılıyor diyor hesabı nasıl açabilirim ? eski case ı bulamadım yarım lütfen sosyal medya ekibi

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
Merhaba. Facebook'un Desteğine Yazabilirsiniz. Karmaşık Bir Durum Olmuş. Bu Arada E-postanızı Doğru Yazdığınızdan Emin misiniz ? Örneğin: Doğrusu; [email protected] Sizin Yazdığınız [email protected]

adım kadar eminim de hocam destek ekibine yazacak bir mail adresim yok ki geçen sene gelen maile attığım kimlik fotoğraflarına geri dönüş sağlanmadı bile yardım merkezinden bir konudan seçtiğimde hata alıyorum

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
adım kadar eminim de hocam destek ekibine yazacak bir mail adresim yok ki geçen sene gelen maile attığım kimlik fotoğraflarına geri dönüş sağlanmadı bile yardım merkezinden bir konudan seçtiğimde hata alıyorum

Destek ekibinden başka çözüm yolu olacağını zanletmiyorum. Duran hesabı zaten ele geçiremeyiz. Mail yok derken ? Yeni bir gmail açabilirsiniz :).

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
Destek ekibinden başka çözüm yolu olacağını zanletmiyorum. Duran hesabı zaten ele geçiremeyiz. Mail yok derken ? Yeni bir gmail açabilirsiniz :).

Hocam hesap yok ortada :D geçen sene taklit atmışlardı hesap kapandı. Açmak için birkaç kimlik kullandım ama geri dönüş sağlanmadı. Facebook a giriş yaparken mail "Girdiğin E-Posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor "diyor. Ama facebook a kayıt olurken aynı maili kullandığımda "Girdiğin e-posta adresinin sahibi olan hesap kapatılmış." hatası geliyor olayı çözemedim çok değişik boyutlara geçti. Yeni hesap açabilirim tabi ki ama bütün 7 8 yıllık emeğim orada kurtarmam lazım :D mail hala bende merak etme :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.