Facebook Hesap Kapatma Formları(DETAYLI)

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Merhaba arkadaşlar bu tarz konular formda var fakat yeterince detaya inmemişler yani sadece formların linkini atıp bırakmışlar. Şimdi ben dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle sorumuz... Facebook nasıl kapatılır?
Cevabı ise : Bunun için birkaç form vardır ama facebook bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz.Hesap kapanabilirde kapanmayabilirde.Ama bu işlemi ıp değiştirerek yaparsanız şansınız artar.

Öncelikle ilk formumuzla başlayalım

FACEBOOK YAŞI TUTMAYAN KULLANICI ŞİKAYET FORMU

www.UET.ME/ba3s/1495908871430.jpg

Bu form biraz basit anlatmaya gerek bile yok fakat yapamam diyenler için anlatayım.

Şikayet etmek istediğiniz zaman tünelinin internet adresi (URL) YAZAN YERE KAPATMAK İSTEDİĞİNİZ KULLANICININ LİNKİNİ YAPIŞTIRIN

Şikayet etmek istediğiniz kişinin adı soyadı BURAYA ADINI VE SOYADINI YAZIN

Çocuğun gerçek yaşı BURAYI ABARTMAYA GEREK YOK 10-13 ARASI YAPIN YETER

DİĞER YAZAN KISMA AÇIKLAMAMIZI EKLİYORUZ(AÇIKLAMAYI ALTTA VERECEĞİM)

İletişim e-posta adresiniz BURAYA SAHTE BİR HESAP AÇIP O HESABI YAZMANIZI ÖNERİRİM.

AÇIKLAMA: Merhaba Facebook ekibi formda belirttiğim kullanıcınız yaş sınırlarının altında bulunmaktadır ve bu beni rahatsız etmektedir bu sorunun derhal çözülmesini arz ve talep ederim.

FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/1408156889442791
GELELİM 2. FORMA
.
.
İntihar Niyeti Taşıyan İçeriği Bildirme Bu form ile sadece satanist mazoşist paylaşım yapan kişilerin hesabını kapatabilirsiniz ama bu hesaplar çoğunlukla açılmamak üzere tamamen kapanır.

www.UET.ME/ba3s/1495909394120.jpg

Bu formda açıklama çok önemlidir.

İçeriği yayınlayan kişinin adı soyadı Bu kısma adını soyadını yazarsınız işte bunu da bilin bir zahmet :D

Bu kişinin profilinin internet adresi (URL) Aynı şekilde profil linkini yapıştırın.

İçeriğin bağlantısı (URL) Buraya mazoşist paylaşım yaptığı içeriğin linkini yapıştırın.
Ekran Görüntüsü Olmasada olur ama olsa etkili olur.

Ek bilgiler Bu kısma açıklama ekleyeceksiniz.Örnek açıklama aşağıda ekleyeceğim.

E-posta adresinizDiğer formda belirttiğim gibi fake bir e-mail hesabı koyarsanız iyi olur.

ÖRNEK AÇIKLAMA: Merhaba facebook ekibi formda url'sini belirttiğim hesap intihara meyilli paylaşımlar yapmakta ve insan psikolojisini tehdit etmektedir bu hesap hakkında gereğinin yapılmasını talep ediyorum.
FORM LİNKİ: https://tr-tr.facebook.com/help/contact/305410456169423
.
.
Facebook'taki Bir Şeyi Şikayet Edin Bu form çok amaçlı bir form bir çok şeyi şikayet edebilirsiniz ben örnek olarak sadece birini açıllayacağım.

http://www.4gp.me/ba3s/1495911651380.jpg

ZORBALIK VE TACİZBen açıklamak için bu formu seçtim.

İçeriğin bağlantıları (URL'leri) Burada şikayet etmek istediğiniz adam mesela küfürlü bir video-resim-söz paylaşmış olabilir onun linkini yapıştırıyoruz.

Bu içerik ne zaman paylaşıldı?İçeriğin paylaşıldığı zamana bakarsınız paylaşımda üstten.

AçıklamaHer formdaki gibi bu formda da açıklama çok önemli yukarıdaki 2 formda belirttiğim açıklamalardan yola çıkarak buna uygun bir açıklama yazarsınız buraya.

Adınız (isteğe bağlı) Parantez içinde de belirtmiş isteğe bağlı diye ama fake bir hesabınız illahaki vardır onda bulunan isminizi yazabilirsiniz.

E-posta adresinizHer zamanki gibi fake bir e-mail adresi koyarsınız.

Bir Ekran Görüntüsü Yükleyin (isteğe bağlı)EKran görüntüsü eklerseniz de etkisi olur.

FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/274459462613911
.
.
Tıbbi Nedenlerle Medeni Ehliyeti Olmayan Bir Kişi İçin Hesap Kaldırma Talebi Bu biraz zor bir form fakat bunun da üstesinden gelebileceğinizi umuyorum.Bu formu engelli veya komada felan olan bir kişiyi şikayet etmekte kullanılır genelde ama biz hesap kapatmak için kullanacağız.

Adınız Bu kısma onun arkadaşlarından birinin adını yazın daha iyi olur.

İletişim e-posta adresinizSahte e posta kullanın.

Tıbbi nedenlerle medeni ehliyeti olmayan kişinin adı ve soyadı
Kapatmak istediğiniz hesabın adı soyadını yazarsınız.

Tıbbi nedenlerle medeni ehliyeti olmayan kişinin zaman tünelinin internet adresi (URL'si) Buraya linkini yapıştırın.

Gereken hukuki ve tıbbi belgelerBu belgelerin boş halini internetten bulup kendiniz shoplayarak buraya eklersiniz direk kapanır zaten hesap.

FORM LİNLİ: https://www.facebook.com/help/contact/191122007680088
.
.
Yaşı Tutmayan Bir Çocuğu Şikayet Etme Bu formda 13 yaşından küçük kişileri şikayet ediyoruz.Diğer yaş formunda 14' tü ikisini birden kullanırsanız 2 farklı form basmış olursunuz yani daha etkili olur.
KULLANIMI DİĞER YAŞ FORMUNDAKİ GİBİDİR
FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/209046679279097
.
.
Şantaj, Mahrem Görüntüler veya Mahrem Görüntüleri Paylaşma Tehditlerini Şikayet Edin Bu form biraz sosyal mühendislik gerektiriyor.Kapatmak istediğiniz kişi ile fake bir hesap ile konuşarak +18 fotoğraflarını alabilirsiniz daha sonra bu konuşmaların linkini eklersiniz ve basit bir şekilde hesabı kapatırsınız.

http://www.4gp.me/ba3s/1495913137209.jpg

Adınız Buraya fake hesabınızdaki adı yazın.

İletişim e-posta adresinizBuraya sahte e posta eklersiniz.

Şikayet ettiğiniz kişinin adıKapatmak istediğiniz kişinin adını soyadını yazarsınız.

Bu kişinin profilinin internet adresi (URL)Linkini eklersiniz.

Mahrem görüntüdeki veya videodaki kişi siz misiniz yoksa şahsen tanıdığınız biri mi?Burayı ''ben'' işaretleyin
Lütfen sorunu daha detaylı açıklayınBurada ''Birisi mahrem bir görüntüyü veya videoyu paylaştı'' yı işaretleyin.

Özel bir mesajı mı şikayet etmeye çalışıyorsunuz?Burada ''evet'' i işaretleyin.

Mesaj metninin kopyasıBuraya attığı fotonun yanında yazdıklarını aynen kopyalayıp yapıştırırsınız.

Mesajın bağlantısı (URL) (isteğe bağlı)Burayı mutlaka doldurun.

Fotoğraf veya yorum gibi başka bir şeyi mi şikayet etmeye çalışıyorsunuz?
eveti işaretleyin.

Gönderinin bağlantısı (URL)Gönderdiği fotoğrafa tıklayıp üstteki linki yapıştırırsınız.

İlave bilgiler (isteğe bağlı)Buraya da gerekli açıklamayı eklersiniz.

FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/567360146613371?_rdr
.
.
Taklit Bir Hesabı Şikayet Edin Bu form en çok kullanılan ve benimde en çok sevdiğim formdur.İyi bir açıklama ve Shop yeteneği gerektirir.

http://www.4gp.me/ba3s/1495912994867.jpg

Durumunuzu aşağıdakilerden en iyi hangisi açıklamaktadır? Bu kısımda''Birisi beni veya bir arkadaşımı taklit eden bir hesap açmış'' bunu işaretliyoruz.

Bir Facebook hesabınız var mı?Burda hayırı işaretliyoruz.

Bir Facebook hesabınız var mı?Burda''Evet, taklit edilen kişi benim'' bunu işaretliyoruz.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınızKapatmak istediğiniz kişinin adı soyadını yazın.

İletişim e-posta adresinizSahte bir e posta adresi yazın.

Taklit profilde yazan tam adKapatmak istediğiniz kişinin adı soyadını yazın.

Taklit profilde yazan e-posta adresi veya cep telefonu numarası (varsa)Bunu biliyorsanız yazın bilmiyorsanız gerek yok.

Taklit profilin bağlantısı (URL'si)Buraya hesabın linkini yapıştırın.

Kimlik Yükleyin İşte beim en sevdiğim kısım buraya boş bir kimliği şoplayarak koyun bilgileri kapatacağınız hesapta yazan bilgilerle uyuşsun ama doğum tarihi ana adı felan sallayabilirsiniz isim ve fotoğraf olsun yeter :)

Ek bilgilerSon olarak buraya uygun bir dil ile taklit edildiğinize inandırın facebook yetkililerini ve hesap kapansın.

FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/295309487309948

BİR TEŞEKKÜRÜ HAKETMİŞSEM TEŞEKKÜR ETMEDEN GEÇMEYİN LÜTFEN YARARLI OLDUYSA NE MUTLU BANA :)

Son düzenleme:

MaSquRade*

Yeni üye
12 May 2010
34
0
Bursa
Taklit profili ustaca photoshop ile yaptım, gösterdiğiniz şekilde.

Umarım işe yarayacak ve istediğim hesap kapanacak!

Teşekkürler!!

MR_X

Üye
17 Eyl 2023
76
26
Merhaba arkadaşlar bu tarz konular formda var fakat yeterince detaya inmemişler yani sadece formların linkini atıp bırakmışlar. Şimdi ben dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle sorumuz... Facebook nasıl kapatılır?
Cevabı ise : Bunun için birkaç form vardır ama facebook bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz.Hesap kapanabilirde kapanmayabilirde.Ama bu işlemi ıp değiştirerek yaparsanız şansınız artar.

Öncelikle ilk formumuzla başlayalım

FACEBOOK YAŞI TUTMAYAN KULLANICI ŞİKAYET FORMU

www.UET.ME/ba3s/1495908871430.jpg

Bu form biraz basit anlatmaya gerek bile yok fakat yapamam diyenler için anlatayım.

Şikayet etmek istediğiniz zaman tünelinin internet adresi (URL) YAZAN YERE KAPATMAK İSTEDİĞİNİZ KULLANICININ LİNKİNİ YAPIŞTIRIN

Şikayet etmek istediğiniz kişinin adı soyadı BURAYA ADINI VE SOYADINI YAZIN

Çocuğun gerçek yaşı BURAYI ABARTMAYA GEREK YOK 10-13 ARASI YAPIN YETER

DİĞER YAZAN KISMA AÇIKLAMAMIZI EKLİYORUZ(AÇIKLAMAYI ALTTA VERECEĞİM)

İletişim e-posta adresiniz
BURAYA SAHTE BİR HESAP AÇIP O HESABI YAZMANIZI ÖNERİRİM.

AÇIKLAMA: Merhaba Facebook ekibi formda belirttiğim kullanıcınız yaş sınırlarının altında bulunmaktadır ve bu beni rahatsız etmektedir bu sorunun derhal çözülmesini arz ve talep ederim.

FORM LİNKİ: Nahlášení nezletilého dítěte (Jižní Korea a Španělsko) | Facebook
GELELİM 2. FORMA
.
.
İntihar Niyeti Taşıyan İçeriği Bildirme Bu form ile sadece satanist mazoşist paylaşım yapan kişilerin hesabını kapatabilirsiniz ama bu hesaplar çoğunlukla açılmamak üzere tamamen kapanır.

www.UET.ME/ba3s/1495909394120.jpg

Bu formda açıklama çok önemlidir.

İçeriği yayınlayan kişinin adı soyadı Bu kısma adını soyadını yazarsınız işte bunu da bilin bir zahmet :D

Bu kişinin profilinin internet adresi (URL) Aynı şekilde profil linkini yapıştırın.

İçeriğin bağlantısı (URL) Buraya mazoşist paylaşım yaptığı içeriğin linkini yapıştırın.
Ekran Görüntüsü Olmasada olur ama olsa etkili olur.

Ek bilgiler Bu kısma açıklama ekleyeceksiniz.Örnek açıklama aşağıda ekleyeceğim.

E-posta adresiniz
Diğer formda belirttiğim gibi fake bir e-mail hesabı koyarsanız iyi olur.

ÖRNEK AÇIKLAMA: Merhaba facebook ekibi formda url'sini belirttiğim hesap intihara meyilli paylaşımlar yapmakta ve insan psikolojisini tehdit etmektedir bu hesap hakkında gereğinin yapılmasını talep ediyorum.
FORM LİNKİ: İntihar Niyeti Taşıyan İçeriği Bildirme | Facebook
.
.
Facebook'taki Bir Şeyi Şikayet Edin Bu form çok amaçlı bir form bir çok şeyi şikayet edebilirsiniz ben örnek olarak sadece birini açıllayacağım.

http://www.4gp.me/ba3s/1495911651380.jpg

ZORBALIK VE TACİZBen açıklamak için bu formu seçtim.

İçeriğin bağlantıları (URL'leri) Burada şikayet etmek istediğiniz adam mesela küfürlü bir video-resim-söz paylaşmış olabilir onun linkini yapıştırıyoruz.

Bu içerik ne zaman paylaşıldı?İçeriğin paylaşıldığı zamana bakarsınız paylaşımda üstten.

AçıklamaHer formdaki gibi bu formda da açıklama çok önemli yukarıdaki 2 formda belirttiğim açıklamalardan yola çıkarak buna uygun bir açıklama yazarsınız buraya.

Adınız (isteğe bağlı) Parantez içinde de belirtmiş isteğe bağlı diye ama fake bir hesabınız illahaki vardır onda bulunan isminizi yazabilirsiniz.

E-posta adresinizHer zamanki gibi fake bir e-mail adresi koyarsınız.

Bir Ekran Görüntüsü Yükleyin (isteğe bağlı)EKran görüntüsü eklerseniz de etkisi olur.

FORM LİNKİ: Nahlášení obsahu na Facebooku | Facebook
.
.
Tıbbi Nedenlerle Medeni Ehliyeti Olmayan Bir Kişi İçin Hesap Kaldırma Talebi Bu biraz zor bir form fakat bunun da üstesinden gelebileceğinizi umuyorum.Bu formu engelli veya komada felan olan bir kişiyi şikayet etmekte kullanılır genelde ama biz hesap kapatmak için kullanacağız.

Adınız Bu kısma onun arkadaşlarından birinin adını yazın daha iyi olur.

İletişim e-posta adresinizSahte e posta kullanın.

Tıbbi nedenlerle medeni ehliyeti olmayan kişinin adı ve soyadıKapatmak istediğiniz hesabın adı soyadını yazarsınız.

Tıbbi nedenlerle medeni ehliyeti olmayan kişinin zaman tünelinin internet adresi (URL'si) Buraya linkini yapıştırın.

Gereken hukuki ve tıbbi belgelerBu belgelerin boş halini internetten bulup kendiniz shoplayarak buraya eklersiniz direk kapanır zaten hesap.

FORM LİNLİ: Žádost o odebrání účtu pro zdravotně indisponovaného človeka | Facebook
.
.
Yaşı Tutmayan Bir Çocuğu Şikayet Etme Bu formda 13 yaşından küçük kişileri şikayet ediyoruz.Diğer yaş formunda 14' tü ikisini birden kullanırsanız 2 farklı form basmış olursunuz yani daha etkili olur.
KULLANIMI DİĞER YAŞ FORMUNDAKİ GİBİDİR
FORM LİNKİ: Nahlásit nezletilé dítě | Facebook
.
.
Şantaj, Mahrem Görüntüler veya Mahrem Görüntüleri Paylaşma Tehditlerini Şikayet Edin Bu form biraz sosyal mühendislik gerektiriyor.Kapatmak istediğiniz kişi ile fake bir hesap ile konuşarak +18 fotoğraflarını alabilirsiniz daha sonra bu konuşmaların linkini eklersiniz ve basit bir şekilde hesabı kapatırsınız.

http://www.4gp.me/ba3s/1495913137209.jpg

Adınız Buraya fake hesabınızdaki adı yazın.

İletişim e-posta adresinizBuraya sahte e posta eklersiniz.

Şikayet ettiğiniz kişinin adıKapatmak istediğiniz kişinin adını soyadını yazarsınız.

Bu kişinin profilinin internet adresi (URL)Linkini eklersiniz.

Mahrem görüntüdeki veya videodaki kişi siz misiniz yoksa şahsen tanıdığınız biri mi?Burayı ''ben'' işaretleyin
Lütfen sorunu daha detaylı açıklayınBurada ''Birisi mahrem bir görüntüyü veya videoyu paylaştı'' yı işaretleyin.

Özel bir mesajı mı şikayet etmeye çalışıyorsunuz?Burada ''evet'' i işaretleyin.

Mesaj metninin kopyasıBuraya attığı fotonun yanında yazdıklarını aynen kopyalayıp yapıştırırsınız.

Mesajın bağlantısı (URL) (isteğe bağlı)Burayı mutlaka doldurun.

Fotoğraf veya yorum gibi başka bir şeyi mi şikayet etmeye çalışıyorsunuz?
eveti işaretleyin.

Gönderinin bağlantısı (URL)Gönderdiği fotoğrafa tıklayıp üstteki linki yapıştırırsınız.

İlave bilgiler (isteğe bağlı)Buraya da gerekli açıklamayı eklersiniz.

FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/567360146613371?_rdr
.
.
Taklit Bir Hesabı Şikayet Edin Bu form en çok kullanılan ve benimde en çok sevdiğim formdur.İyi bir açıklama ve Shop yeteneği gerektirir.

http://www.4gp.me/ba3s/1495912994867.jpg

Durumunuzu aşağıdakilerden en iyi hangisi açıklamaktadır? Bu kısımda''Birisi beni veya bir arkadaşımı taklit eden bir hesap açmış'' bunu işaretliyoruz.

Bir Facebook hesabınız var mı?Burda hayırı işaretliyoruz.

Bir Facebook hesabınız var mı?Burda''Evet, taklit edilen kişi benim'' bunu işaretliyoruz.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınızKapatmak istediğiniz kişinin adı soyadını yazın.

İletişim e-posta adresinizSahte bir e posta adresi yazın.

Taklit profilde yazan tam adKapatmak istediğiniz kişinin adı soyadını yazın.

Taklit profilde yazan e-posta adresi veya cep telefonu numarası (varsa)Bunu biliyorsanız yazın bilmiyorsanız gerek yok.

Taklit profilin bağlantısı (URL'si)Buraya hesabın linkini yapıştırın.

Kimlik Yükleyin İşte beim en sevdiğim kısım buraya boş bir kimliği şoplayarak koyun bilgileri kapatacağınız hesapta yazan bilgilerle uyuşsun ama doğum tarihi ana adı felan sallayabilirsiniz isim ve fotoğraf olsun yeter :)

Ek bilgilerSon olarak buraya uygun bir dil ile taklit edildiğinize inandırın facebook yetkililerini ve hesap kapansın.

FORM LİNKİ: https://www.facebook.com/help/contact/295309487309948

BİR TEŞEKKÜRÜ HAKETMİŞSEM TEŞEKKÜR ETMEDEN GEÇMEYİN LÜTFEN YARARLI OLDUYSA NE MUTLU BANA :)
Eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.