Facebook Hesaplarınız Kapanmasın >>

CraweL

Üye
19 Ağu 2017
220
0
Selam dostlar ben crawel bügün sizlere facebook hesaplarınızın kapanmaması için yapmanız gerekenleri anlattım.Bu önlemler genel olarak fake hesaplar içindir.Gerçek hesaplar kapanmaz genelde.

(*) işareti olanlar önemli kısımlardır.
Facebook hesabınızın kapanmaması için almanız gereken önlemler;
- Profil ve kapak fotoğrafı mutlaka ekleyiniz.Düzenli olarak fotoğraf paylaşmak sizin için ek önlemdir. (*)
- Hesabınız fake ise fotoğrafları facebooktan çalmayınız. (*)
- *****grafi içeren gönderiler paylaşmayın. (*)
- Küfür çok kullanmayınız.
- Çok link paylaşmayınız.
- Başka hesaplara geçiş yaparken çerezleri mutlaka sıfırlayın.Aksi takdirde facebook hesabınız kapanır.(*)
- Memleket,Okul vs. bilgileri ekleyin. (*)
- İmkan varsa bir facebook sayfası için reklam verin 2₺'ye bu şekilde facebookla iş ortağı olursunuz.
- Hesabınızı bir instagram hesabıyla bağdaştırın.
- Mobil onaylatın.

NOT:Her ihtimale karşı bir kimlik hazırlayınız.Hesap kapandıktan sonra bilgileri falan unutursunuz açamazsınız.

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
kardeş benim ikide bir kimlik onayı fotoğraf onayı isteyip duruyor ikisinede yaptım gine istedi sonra onayladım 2sinide gine istedi şimdi fotoğrafımı attım bekliyorum onaylanmasını ne yapcam hep kimlik ve fotoğraf onayı istiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.