facebook hk

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
selamun aleyküm beyler geçen bir konu açmıştım facebook hknda yüzünüzün bir fotoğrafını gönderin sorunu üzerine bir konu açmıştım baya bir sövmüştümde küfürde etmiştim bu konu için uyarı dahi almıştım herneyse ben bugün sanırım sorunu çözdüm yani sorun pcdeymiş dün başka bir pcden hesap açtım kimlik doğrulattım hatta 1 saatte onayladılar baya bi,r ark ekledim gruplara katldım bugün yarın mozilladan botta açıcağım bakayım kapanmazsa buga düşmezse yüzde yüz sorun şuan kullandığım pcde ya anlamıyorum bir virüsmü attılar bana açtığım her hesap kapanıor nasıl atlatıcağım bu sorunu anlatırmısınız ip değiştim olmadı sorun pcde format atmam gerekiyormu format atınca yepyenimi olucak yani açtığım hesabın yüzünüzün bir fotosunu göndeirn buguna düşmesini istemiyorum aydınlatırmısınız beni

bu sorun daha önce açılmış bir sorun değil formlarda bulamıyorum hep ip değiştirin mac değiştirin diyolar ama denedim olmadı googleyi sıfırladım yine olmadı anında kapanıyor kimilk onaylı olmasına rağmen nolur yardım edin

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Merhaba,

Konu hakkında daha anlaşılır düzeyde bir bilgi verirseniz, yardımcı olacak kişiler içinde kolaylık olur hem sizlerinde sorunu çözülmüş olur :)

Rica etsem konunuzu düzenleyerek daha anlaşılır bir anlatım sunabilir misiniz ?

İyi forumlar

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
yani anlatmak istedğim şu ben şuan kullandığım pcde hesap açtığımda kimlik onaylatmama rağmen hesabım direk ''kendinizin bir fotoğrafını gönderin yüzünüzün bir fotosunu atın '' hatası oluşuyor ama bir başka pcde yine kimlik onaylı bir hesap açtım onda hiçbir sıkıntı çıkmadı imacrostan bot açtım beğeni botu yine bir sıkıntı çıkmadı sorunum sanırım pcde bu pcden facebook falan hiçbirşey açamıyorum istedğim kadar kimlik atayım otomatikmen kapanıyor şimdi yardım edermisiniz ne yapmam gerekiyor

windows 8 pcm ve şuan format atıcağım mesela işe yarıyabilirmi sizce ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.