Facebook Kimlik HK.

MustafaHD

Yeni üye
9 Mar 2016
9
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

Bunu Bir vidio ile anlatmak isterdim ama ben kendi hesaplarımı açtım
Hesabı kimlik doğrulama isteyen arkadaşlar
1-Adım: Öncelikle Açıcanız hesabın mailini bilmek zorundasınız
2-Adım: Hesabınızın Mailine girin ve bekleyin
3-Adım:Facebook kayıt yerine gelin ve o eposta ile facebooka yeniden kayıt olun
4-Adım: Kayıta bastıktan sonra sizi direk Hesabınız geçici olarak kapatıldı ekranına atacaktır ileri diyin ve devam edin sonra Karşınıza gelen kodları kutucugun içine yazarak devam edin Sonra arkadaş Doğrulaması İstiyecektir Doğruladıktan Sonra Açabilirsiniz Ben 2 Hesabıma Yaptım O yüzden Sizinle Paylaşmak istedim Yapamayan Arkadaşlar Ulaşırsa Yardım ederim Teşekürler

Başlık edit: KingSton666

Moderatör tarafında düzenlendi:

yasar2005

Yeni üye
24 Ağu 2011
3
0
emeğin için tşkler usta ama kodu istedikten sonra doğrulama sayfasını yine en başa attı.

MustafaHD

Yeni üye
9 Mar 2016
9
0
Arkadaşlar Sizin için en kısa zamanda vidiolu bir şekilde konuyu detaylı olarak anlatıcam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.