Facebook maç satma şikeli maç

pangea1998

Üye
30 May 2013
80
0
Denizli
Arkadaşlar facebook slavyan tips diye bir adamdan 50 tlye maç aldım. İnanmıyordum şikeli maça falan ama adam şikeli maç satmıyoruz analiz falan yapıyoruz dedi.
50 tl yatırdım adam maçları attı oynadım 405 tl tutturdum.
Ama öyle 1/1 2/2 gibi maçlar değil normal düşük oranlı iyi maçlar adam iyi analiz yapıyor heralde arkadaşlar siz ne diyorsunuz. Almaya devam ediyim mi.

bthncakir

Yeni üye
23 Mar 2015
8
0
İnanma arkadaşım böyle şeylere düşük maçları ufak bi analizle sende bulabilirsin. Zaten ortalama 8 lira gibi bi ganyan vermişler hepsi o. Bunların sistemi belli bugün 50 tl yatırırsın yarın büyük maç veriyoruz vs derler ve daha fazla kaptırırsın böyle sahtekarlar çok sadece biraz zaman ayır kendinde güzel maçlar bulabilirsin ;)

pangea1998

Üye
30 May 2013
80
0
Denizli
Adam dünkü porto bayern maçını falan bilmiş.
Ama haklısın kardeşim en iyisi hiç bulaşmamak bunlara

RafaeL33

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
400
1
M3RS!N
O iş yalan söyle düşün madem o adam Şikeli maçları biliyor evini arabasını satar o maçlara basar yapar kuponunu alır parasini bunu yapabilecek birşeyde olması lazım sikeli maçlar da. Ama bu adam niye şikeli maç verirken 50 tl alıyor? Milyarlar kazanabilecek adam niye 50 tl kazanmayı tercih etsin :)

bthncakir

Yeni üye
23 Mar 2015
8
0
Dediğim gibi kardeşim ufak bi analiz dünkü porto maçında bayern çok önemli 7 futbolcusundan eksik çıktı bu tahmin edilmesi cokta zor bi durum degil yani. Bunların yaptıgı genelde bir maç üstüne 10 tahmin yapıp bunları 'sadece ben' olarak paylaşıp maç sonu hangisi geldiyse onu 'herkese acık' yaparak göz boyamak başka bişe değil. emin ol o tahminleri 50 kuruş verip bi fotomaç fanatik vb gazetede bile bulabilirsin :)

bergkamp

Yeni üye
10 Eki 2012
3
0
1 tutar 2 tutar 3'de patlarsın.Analizi kendin yap içinden geçeni oyna arada 2/1 gibi maçlara oyna böyle daha zevkli dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.