Facebook Okey plus çip lazım

xTechno

Yeni üye
25 Ara 2015
19
0
Facebook da okey plus çip lazım abiler beyler babama lazım acil

Moderatör tarafında düzenlendi:

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Konu yeri yanlış,

/İhbar

Tamam konu yeri yanlış senin ihbar yazman ihbar edildi anlamına gelmiyor solda ihbar butonu,var onu kullanacaksın kardeşim ayrıca ben konuyu görünce ihbar ettim konu birazdan yardım merkezine taşınır.

Ozaman sen git Baban Gelsin :))

Tamam adam konu yeri yanlış açmış olabilir ama kişiyle dalga geçmek sana mı kaldı kardeşim ayıptır adam yardım istiyor senin,yaptığına bak empati kur farz et ki sen onun yerinde olsan böyle sana biri cevap verse ne hissedersin veya ne tepki verirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.