facebook otomatik cevap verme botu

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Valla öyle bir bot olup olmadığını bilmiyorum anca bulabildiklerim otomatik yorum atma felan onuda bilmeyen yoktur her halde. Ama bu konu ilgincime gitti takipteyim.

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Valla varsa güzel olur ya. Özellikle sayfa işleriyle uğraşan arkadaşlar için yararlı olur diye düşünüyorum. İnşAllah yardım eden çıkar bakalım.

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Evet dostum vardır fakat şuan için sadece sayfalar için geçerlidir . Önceki mesajlarda paylaşıldığı gibi Buradaki site sayfaya gelen mesajlara önceden ayarlanmış mesajı iletiyor . Ancak Sadece Sayfalar İçindir . Bireysel Hesaplar İçin Henüz Öyle Birşey Geliştirilmemiştir .

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Bir ara THTden biri benden böyle bir bot istemişti ve adam yapmıştım. Yani öyle bir bot yoksa da var :) Gerçi adam terbiyesizlik yapıp para yollamadı. İsteyen olursa programı ona lisanslayabilirim. Diğer türlü bedava veremem maalesef çünkü emek var sonuçta.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.