Facebook Profilde Arkadaş Ekleme Hilesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalpsiz10

Üye
18 Ocak 2012
51
0
Selamın Aleyküm.

Arkadaşlar Şimdi Facebook Profilde Arkadaş Ekleme Hilesi Var Ben Bunu Sayfada Yapmak İstiyorum.. Sayfa 11 Binlik Mail Listesi Not Defterinde Kayıtlı Bunu Nasıl Yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

de22

Uzman üye
13 Şub 2011
1,041
0
iStanbul
kardeşim sharkgen diye program msn buluyor sonra buldugu msn metin belgesine kaydediyor sonra ordan face yüklüyorsun arama sharkgen diye ara gerekli konular cıkar

supheli66

Yeni üye
7 Mar 2009
2
0
vay be artık eskiden mirc le ilgilenirdi herkes simdi face oldmuş :))) kardeşim ne yaparsan yap madam face sana kısıtkoyuyor sende onu atlat önce elindeki listeyi msn e ekle sonra arkdaş ekleden hepsini tektek toplu olarak seç ... bu da tek seferde ypaamayacagın birşey tam neyapmak istedigini anlamadım ama dene önüne cıkan yollar....

kalpsiz10

Üye
18 Ocak 2012
51
0
Kardeşim Şimdi Benim İstedigim Şu Bende Msn Lisetisi Var. Not Defterinde Kayıtlı.. Ben Bunu Profilde Değilde. Sayfada Yapmak İstiyor Sayfa 11 Bin Kişilik Ama Sayfada Kişi Nasıl Yülşeniyor Onu Bulamıyorum..

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Sayfaya üye ekleme gibi birşey yok.. Liked win vs tarzından programlar bu işi yapıyor..
Sayfa birleştirme olayıda eskidendi,oda kalktı artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.