Çözüldü Facebook profilime Kimler bakıyor Bulma Sansımız?

Emotep

Üye
18 May 2010
215
0
İSTANBUL
S.a Arkadaslar Facebookda Sizlerde Merak Etmiyormusunuz Profilinize Kimler Bakıyor Ben Sahsen DeminEttim :) Acaba Bilen varmı Ögrenmeyi Bakmayı Kimin profilime Girdigini .. biraz Arastırma Yaptım Ama hep Yalan Yanlıs seyler karsıma Cıktı Son Sansımı Turkhackteam Ailemde Deniyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
S.a Arkadaslar Facebookda Sizlerde Merak Etmiyormusunuz Profilinize Kimler Bakıyor Ben Sahsen DeminEttim :) Acaba Bilen varmı Ögrenmeyi Bakmayı Kimin profilime Girdigini .. biraz Arastırma Yaptım Ama hep Yalan Yanlıs seyler karsıma Cıktı Son Sansımı Turkhackteam Ailemde Deniyorum :)

Aynen bende merak etmişimdir hep :D
Eğer legal yollardan bulunabiliyorsa banada söyleyin bende bakıyım :D

ANYAS

Üye
14 Eki 2014
192
0
Roma
İşlem 1;
Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.
İşlem 2 ;
Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.
İşlem 3 ;
Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.
İşlem 4 ;
Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747
İşlem 5 ;
Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.
İşlem 6 ;
Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
İşlem 1;
Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.
İşlem 2 ;
Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.
İşlem 3 ;
Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.
İşlem 4 ;
Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747
İşlem 5 ;
Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.
İşlem 6 ;
Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

Kardeş dediğini chrome den yapıyorum aynen şöyle:

Profilime girdim boş bi yere sağ tıkladım ögeyi denetle dedim.
CTRL + F yaptım dediğin yazıyı yapıştırdım en az 60-70 satırlık bi yazıyı gösterdi burdan mı bulacağım ve birsürü rakam var hangileri acaba biraz daha açabilirmisin konuyu?

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Kardeş dediğini chrome den yapıyorum aynen şöyle:

Profilime girdim boş bi yere sağ tıkladım ögeyi denetle dedim.
CTRL + F yaptım dediğin yazıyı yapıştırdım en az 60-70 satırlık bi yazıyı gösterdi burdan mı bulacağım ve birsürü rakam var hangileri acaba biraz daha açabilirmisin konuyu?

görme şansımız yok malesef,
yukarıda verilen bilgilerle ancak, sizin en çok etkileşime geçtiginiz kişiler görülebilmektedir..
iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.