facebook sayfa adminini yöneticilikten çıkarmak mümkün mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeB

Yeni üye
4 Ağu 2011
8
0
Herkese Selam.
Ben yeni üyeyim sormak istediğim şeyler var.
Bu konularda fazla bilgim yok o yüzden konuları anlamakta zorlanıyorum.
Facebook' ta bir sayfa var, adminini buldum ama şifresini bilmiyorum.
Şifresini öğrenip onu yöneticilikten çıkartmam mümkün müdür?

Başlık Editlendi. Konu başlıklarınız sorununuz ile alakalı olsun. // DataMaN

Moderatör tarafında düzenlendi:

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Kendini Yönetici Kadrosuna Aldırabilirsen Onu Atabilirsin Tabi Bunun Dışında Adminle Msn Face Falan Konusyorsan Keyloger Yedirebilirsen Tüm Bilgilerini Alabilirsin Ama Buda Zor Artık Millet Uyandı İlk Dediğimi Yapabiliyorsan Yap Faec Hakında Çok Bilgim Yok O Yüzden Diğer Arkadaslarında Yorumlarını Beklemek Lazım Kardeşim ;)

KeB

Yeni üye
4 Ağu 2011
8
0
Cevabın için saol kardeşim..
Kendimi yönetici kadrosuna aldıramam.. Onun şifresini bulup sayfayı girip kendimi admin yapıp onu çıkartıcam yok mu acaba yolu? Daha önce bana yapmıştı aynısını..

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Onun Şifresini Bulman İçin Keyloger Yedirmen Gerkli Kardeşim Bunun Dışında Bir Şey Yapabilecegini Sanmıyorum Farklı Bir İsimde Farklı Bir Hesapta Ona Yakınlık Kurup Admin Yapmasınıda Saglaman Mümkünmüdür?

KeB

Yeni üye
4 Ağu 2011
8
0
''Keyloger Yedirme'' nasıl oluyor kardeşim?
Diğer türlü yapabiliceğim bir şey yok gibi görünüyor çünkü hiçbir şekilde iletişime geçemiyorum.

KeB

Yeni üye
4 Ağu 2011
8
0
Kardeş, benim için önemli ama...

Admini buldum sadece face şifresini öğrensem yeter. Yok mu öyle bir şey?

Moderatör tarafında düzenlendi:

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
etik bişey deil bu yapılan veya yapaılacak olan (hırsızlık ) :) ayrıca sert bi kayaya çarparsan basın çok pis agrıyabilr.1 sayfadada zaten 1 tane admin hesabı olmaz en az 3-4 tane olur . fazla kişişel alma bu msj ı ;)

KeB

Yeni üye
4 Ağu 2011
8
0
Kardeş çok haklısın..
Aynısını zamanında bana yaptı, bütün emeklerim boşa gitti.
Sayfam eski haline dönemedi bir türlü.

ZorlaOlmaz

Üye
5 Ağu 2011
109
0
Bursa
Kardeş Bu kişi senin sayfanı böle şeyler yaptıysa onun sayfasıda seni yöneticiliği alması çokkk zor bi ihtimal bana sorarsan msn adresini bul msn adresini hackle ondan sonra face gir şifremi unttum de msj msn adresine gelsin sende gir Ne istiyosan yap BNm Taktik buydu kolay gelsin

KeB

Yeni üye
4 Ağu 2011
8
0
Peki kardeş ben benim sayfayı hacklemesini nasıl engellerim yada hacklerse nasıl geri alırım? Yani ben ona yapmazsam o bana yapacak yine!

fearrles

Üye
30 Ocak 2010
69
0
ANKARA
senin sayfanı birisi çalmadı da direk birisinin sayfasını istiosan kimse yardım etmez bu forumda

eğer senin sayfanı çaldılarsa yardımcı olabilirim

güvenlik konusunda bilgisayarında keylogger olabilir format at ve bilmediğin sitelerden dosyalar indirme
eğer keyloger yoksa fakelere dikkat et yani facebooka giriş yaparken Welcome to Facebook yazsın internet tarayıcında
üstteki adımlara dikkat edersen sen online diilken hesabını alamaz
bi tek sosyal mühendislik deneyebilirler onda da bi ihtimal hesabını alırsa sayfada bir hesabını (şifreleri aynı olmasın) daha admin yap ve gizlilik ayarlarından bilgisayarı tanımasını sağlayabilirsin facebookun(bu sayede senin hesabını çalarsa o da kullanamaz ama geri alamazsın)
hesabını alırsa online olduğun için hemen dier hesabından adminlikten atabilirsin çalınan hesabını

biraz karışık yazdım ama soruların olursa burdan cevap verebilirim hala

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.