Facebook şifresini öğrenmem gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sanalxy

Yeni üye
4 Kas 2011
7
0

Arkadaşlar bir arkadşımın facebook şifresini ögrenmek isitiyorum facebooka kayıtlı oldugu mail bana ait şifreyi sıfırlamadan kendisine ait şifresını nasıl ögrenebilirim şifre zor bişey deil tahmınımce yardım ederseniz sevinirim

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
fake kullanırsan kafan rahat olur, anti virüsler çok gelişti hack yapmanın kolay oldugu yıllar geride kaldı,fake sayfalarda virüs gibi problem olmadıgından sıkıntı çıkarmaz,frommail,host sorunu var onuda ögrencen artık, hackde kolay diye bi olgu yoktur ..

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
arkadaşının şifresini öğrenip ne yapıcaksın???
millet bu foruma bunun içinmi geliyor hep..
şimdiki biz Hackerlar yerimizi kimlere bırakıcaz açıkçası kara kara düşünmeye başladım..
hadi elin pkklısının veya karısına kızına laf atanını hacklemek istiyorum desen bir ihtimal yardım alırısn ama arkadaşını diyorsun birde..
daha sonra ne yapıcaksın? diğer arkadaşlarını daha onra tüm çevrendekilerimi hackliyceksin?

sanalxy

Yeni üye
4 Kas 2011
7
0
Arkadaşım sevgilimin şifresini ögrenmek istiyorum özel bi durum var anla lutfen şifreyi sıfırlmadan girmek istiyorum onun şifreyi değiştirdiğimi anlmasını istemıyorum lütfen yardım edin facebooku benım mailie kayıtlı

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Arkadaşım sevgilimin şifresini ögrenmek istiyorum özel bi durum var anla lutfen şifreyi sıfırlmadan girmek istiyorum onun şifreyi değiştirdiğimi anlmasını istemıyorum lütfen yardım edin facebooku benım mailie kayıtlı

o zaman o mail adresine şifremi unuttum diyerek hatırlatma istiyceksin.. başka çaren yok facebook sadece şifreyi sıfırlamaya izin veriyor.. ayrıca birde o kayıtlı mail adresine gelen facebook kayıt e-maili varsa orda yazar şifre.. tabii tüm eski mailleri silmediysen..

sanalxy

Yeni üye
4 Kas 2011
7
0
şifre değiştirildi sıfırlama kodundan yeni şifresini ögrenme şansım var mı yada başka bi yolu yok mu

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
şifre değiştirildi sıfırlama kodundan yeni şifresini ögrenme şansım var mı yada başka bi yolu yok mu

sıfırlama kodunu girdikten sonra zaten önüne yeni şifreyi girmen için pencere çıkıcak oraya yaz o şifreyi giriceksin ve facebook'tasın.. mesaj bölümünden tüm mesajları görebilirsin o kişi kimle konuşmuş ne etmiş ne konuda konuşmuşlar hepsinin dökümanı çıkar..
benimde kız arkadaşım benden uzaklaşmaya başlamıştıki facebook adresi aklıma geldi.. bir baktım 2 farklı erkekle canımlı cicimli konuşmalar falan.. hesap sordum tokadı çarptım ayrıldım.. düşün yani kızlar sanalda tanımadıklarını yanındakine değiş edebiliyorlar..
aynı şey erkekler içinde geçerli..
konuşmalarını döküman halinede getirebilirsin.. eğer çok konuştuğu kişi varsa onunda profilini incele kız arkadaşınla ilgili herhangi bir meyil falan varmı diye..

sanalxy

Yeni üye
4 Kas 2011
7
0
anladım kardeş demek istediğini de ben gizliden facesine girecem ama benım girdiğimi anlamayacak yani şaun kullandıgı şifreyi ögrenmek istiyorum ben geceleri gizlice hiç şekilde anlamayacak sekilde şifresini ögrenmek istiyorum anlatabildim mmi kardeş şimdi şifreyi sıfırlarsam olmaz anlar benım şifreyi değiştirdigimi

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
anladım kardeş demek istediğini de ben gizliden facesine girecem ama benım girdiğimi anlamayacak yani şaun kullandıgı şifreyi ögrenmek istiyorum ben geceleri gizlice hiç şekilde anlamayacak sekilde şifresini ögrenmek istiyorum anlatabildim mmi kardeş şimdi şifreyi sıfırlarsam olmaz anlar benım şifreyi değiştirdigimi

Fake ' yi Deniceksin O Zmn. . .:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.