Facebook Sorun

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Merhaba Arkadaşlar Facebook İle İlgili bir sorunum var En son bir durum begendim ve faceden atti tekrar girmek istedigimde ise Fake hesap v.s filan Diyip benden telefon numaramdan onaylamamı istedi fakat telefon numarası bir arkadaşimin üstüneydi ve oda hattı iptal ettirmiş yani erişemiyorum Kimlik Tanıtma v.s filan yaptim Olumlu veya olumsuz cevap gelmedi Suan Telefon'a erişim yok kimlik dogrulama olumlu olumsuz cevap yok ne yapabiLirim ? Yardimci Olan Arkadaşlarima Simdiden Teşekkür Ederim.
v9jfr.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.