facebook ta arkadaş listesini gizlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
arkadaşlar facebook ta okadar aradım
herşeyi gizleniyo ..bi türlü arkadaş listemi gizlemeyi bulamadım :D:D:D

yoqsa ögle bişey yoqmu :D

sruniam

Katılımcı Üye
7 Ocak 2010
971
0
gallifrey
Öncelikle Facebook'ta üst menüde bulunan Arkadaşlar kısmına tıklıyoruz.
Gelen ekranda sol tarafta bulunan Yeni bir Liste Yap butonuna basıyoruz.

1.jpg
,​

Butonu tıkladığımızda bizden liste için isim istenecektir. İsim verip listemizi oluşturuyoruz.​

2.jpg

Listenizi oluşturduktan sonra bu listeye, arkadaş listenizin görmesini istemediğiniz arkadaşlarınızı ekleyiniz. İsterseniz tüm arkadaşlarınızı bu listeye ekleyerek Arkadaşlar alanınızı, listenizdeki herkesin göremeyeceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Listeye ekleme işi bittikten sonra
Ayarlar menüsünden Gizlilik Ayarlarına giriyoruz.

3.jpg

Buradan Profil kısmına giriyoruz.

4.jpg

Profil kısmına girince burada birçok alanın yetkilerini belirleyebileceğiniz bir arayüz gelmekte karşınıza. Biz şu an Arkadaşlar alanında yetkilendirme yapacağız. Resimde görüldüğü üzere Arkadaşlar alanın karşısında bir açılır menü mevcut. Orayı açıp, Özelleştir seçeneğini tıklıyoruz.

5.jpg

Karşımıza gelen pencerede Sadece Arkadaşlar seçeneğini seçiyoruz, Ağlardan hiçbirini seçiyoruz. Son olarakta en altta bulunan Bu kişiler dışında başlığı altında bulunan kutuya, daha önce hazırladığımız Sınırlı listesinin adını yazıp, boş bir yere tıklıyoruz.

6.jpg

Tamamı tıklayıp, onaylıyoruz. Bundan sonra arkadaşlarınızı görmesini istemediğiniz kişileri bu "Sınırlı" listesine ekleyerek arkadaşlarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz.
Arkadaşlarınızı bu sınırlı listeye eklemek için ise " Arkadaşlar " menüsüne giriniz. Orada sağ üst tarafta bulunan kare butona basınız. Butona basınca arkadaşınızın detayları açılacaktır. Orta kısımda bulunan "Arkadaşlarını gör" yazısının hemen yanında "açılır menü" olan ok olacak. Menüyü açtığınızda arkadaşınızı, daha önceden oluşturduğunuz listelere dahil edebilirsiniz.

7.jpg

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
yok ustam olmuyo..onuda denedim..orda olanlar bende yok..

yeni arkadaş listesi ekledim..herkesi seçtim
ismini sınırlı yaptım.

ayarlar gizlilik ayarlarına girdim..
profile girdim
arkadaşları gizleme die bişey yoq yoq yok ..

sen yaptınsa kendine ..
gel beglan benim pc ye gir yap ;)

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
sruniam Arkadaşın Gösterdigi Gibi Gizleniyor Bir Daha Dene İstersen Başka Türlü Gizlenmez Arkadaş Listesi ;)

Yordu !
Gözyaşlarım gözlerimi ..
Yorgun düştü yüreğim ..Söylemek istediğini anlatamamaktan ..
Yordun yüreğimi sevdiğim ..
Kendini saklamaktan ..
SeviyoRum deseydim sever miydin ???

SpecialThanks<3
puni$her

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
²¹³²³°¹³°¹³¹³
Tüm HakLarım Saklıdır !

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
agam olmuyo yaa..
başka face adresimden girdim baktım...

hala bütün arkadaşlarım görüküyo..

bilen warsa bir zahmet baglansın benm pc ye yapsın ..

sruniam

Katılımcı Üye
7 Ocak 2010
971
0
gallifrey
sruniam Arkadaşın Gösterdigi Gibi Gizleniyor Bir Daha Dene İstersen Başka Türlü Gizlenmez Arkadaş Listesi ;)

Yordu !
Gözyaşlarım gözlerimi ..
Yorgun düştü yüreğim ..Söylemek istediğini anlatamamaktan ..
Yordun yüreğimi sevdiğim ..
Kendini saklamaktan ..
SeviyoRum deseydim sever miydin ???

SpecialThanks<3
puni$her

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
²¹³²³°¹³°¹³¹³
Tüm HakLarım Saklıdır !
sağol kardeş evt bende luyor sende nie olmuyor bilmiyorum olmazsa adını soyadını söle ekliyim seni bi bakiim gözüküp gözükmediğine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.