Facebook, Toplu donuk hesap silme

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Facebook, Toplu donuk hesap silme [ÇÖZÜLDÜ]

Konu Facebook, beyler sizden bugün çok ama çok destek istiyorum 4.900 küsür, arkadaş sayım var.
Bunların arasında donuk hesap çok olduğu için ben bunları tek tek silemem zaman kaybı, bunun için acilen bir cevap bekliyorum yardım istiyorum, yani özet geçersek Toplu donuk hesap silme cevaplarınız ve yardımlarınız benim için önemlidir. :RpS_mellow::RpS_mellow:

Son düzenleme:

karasular63

Yeni üye
19 Eyl 2015
13
0
Facebook toplu hesap silmek için bildiğim bi eklenti yöntemi var.”Khalil Shreateh” adlı “Yazılım Geliştiricisi” dünyada bu eklentileri yapanlar arasında sayılı kullanıcılardan biri.
Yazılımları Google Chrome’a özel yaptığı için maalesef ki diğer tarayıcılarda kullanılamıyor.Şimdi eklentimizi nasıl kullanacağımıza bakalım.
ÖNEMLİ NOT: Başlamadan önce Facebook’unuzun dilini (English US) yapmayı unutmayın.

Önce eklentimizi choroma indiriyoruz.
Ardından profilimizi açıp,sağ üst köşede bulunan “Facebook istekleri” logosuna tıklıyoruz ve “Unfriend All“e basıyoruz.Biraz bekleyin silindiğini göreceksiniz.

hayattaki yegane üstünlüğüm türk doğmaktır

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Facebook toplu hesap silmek için bildiğim bi eklenti yöntemi var.”Khalil Shreateh” adlı “Yazılım Geliştiricisi” dünyada bu eklentileri yapanlar arasında sayılı kullanıcılardan biri.
Yazılımları Google Chrome’a özel yaptığı için maalesef ki diğer tarayıcılarda kullanılamıyor.Şimdi eklentimizi nasıl kullanacağımıza bakalım.
ÖNEMLİ NOT: Başlamadan önce Facebook’unuzun dilini (English US) yapmayı unutmayın.

Önce eklentimizi choroma indiriyoruz.
Ardından profilimizi açıp,sağ üst köşede bulunan “Facebook istekleri” logosuna tıklıyoruz ve “Unfriend All“e basıyoruz.Biraz bekleyin silindiğini göreceksiniz.

hayattaki yegane üstünlüğüm türk doğmaktır

Ben istek değil donuk hesapları silmek istiyorum dostum

karasular63

Yeni üye
19 Eyl 2015
13
0
Kardeşim arkadaş isteği silme değili bu zaten dediğim gibi hesabındakı donuk arkadaşlrı otomotık olarak siliyor istersen sana video linkini atayım izle emınım işe yarayacaktr

Turkısh boy hack :diablo:diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.