Facebook Yalancı Tel No

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Aklıma konu başlığı gelmedi :RpS_thumbup:

Neyse ..Hepimiz fake hesap açıyoruz ancak sms onayı istiyor ...2 tane hattı olan var olmayan var ..Şimdi size vereceğim sitedeki numarayı yazarsanız facebook onay kodunuz oraya gelicek ve oradaki kodu FB'ye verdiğinizde SMS onayınız halledilecektir ..Bakın hemen atlamayın hesabınızı calıcak vs.. diye deneyin karar verin ..Zaten işin mantığını anlayanlar okumayı bıraktı işe koyuldu ;)

Edit : siteyi vermeyi unutmuşum :D Ek olarak bunun gibi birçok site var..

Receive SMS Online | Free SMS | SMS Online

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Üstadım tek facebook içinmi yoksa başka birisnden bir şahısdan sms bekliyoruz oda buraya atabiliyormu ? / tamam öyle birşey olamaz baktım :D

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Üstadım tek facebook içinmi yoksa başka birisnden bir şahısdan sms bekliyoruz oda buraya atabiliyormu ? / tamam öyle birşey olamaz baktım :D

Oluyor kardeşim ..Oradaki numaraya kim mesaj atarsa gelir ..Ancak bu mesajı o numarayı izleyenlerde görücek hatırlatma..

Güzelse Teşekkürü Alırsın :D

Teşk. gelmedi ama neyse.. :) işiniz görülsün yeter

ooo çok iyi bu konu kilitlensin :)

Teşekkür ederim ama o kadar önemli bir konu değil bence :) zaten ona mod.'lar karar veriyor

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Ben bunu denedim malasef kod gelmiyor nerdeyse tüm telefonları denedim hesap hala kapalı başka kullanabilceğim bir site varmı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.