facebook yardım

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
telefona kod gelmemesinin sebebi turcel ve vodofona gelmiyor bildiğim kadarıyla sadece avea geliyor bildiğim bu değiştiyse bilemem sabahı bekle belki sms gönderme seçeneği kapanmıştır. :)

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Avea kullanıyorum kod geliyor ancak 1 saate anca geliyor onun yerine msn adresine gönder yada arkadaşlarının fotoğraflarından kanıtlama mıydı neydi onlarla halledebilirisin

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
O zaman mecburen bekleyeceksin o kod gelene kadar siteyi açıkta tut önceden anında geliyordu ancak sstemi değiştirdiler heralde farklı bi numaradan geliyor oda uzun sürüyr

istekli

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
498
0
Malaysia
benimde öyle olmuştu telefon seçeneği vardı ama bir iki gün bekledim
sonra arkadaşlalrının fotoğrafı ile gizli soru seçeneği çıktı ve açıldı
biraz bekle belki seninkide o şekilde olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.