Facebook'ta oyun geliştirmek isteyenler ?

hail12

Katılımcı Üye
10 Tem 2008
346
0
Tekirdağ
Arkadaşlar facebook'ta oyun geliştirmek istiyorum.Çok tecrübeli değilim facebook developer kısmında ama kod yazmakta iyiyim,eğer bu işe girmek isteyen varsa lütfen bana mesaj atsın,konuşalım.

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
dostum facebook oyun geliştirmediye bişe yok gibi var ama yok yani :) normal bi site açıcaksın içerisinde oyunun olacak sonra bunu facebook ile entegre ediceksin fakat yıllık 50 tl lik ssl sertifikası da ödemen gerekecek facebook ssl olmayan siteleri uygulama olarak almıyor :)
yani bi hesaplarsdak oyunun var olduğunu düşünürsek senelik yaklaşık 200 - 250 tl ye iyi bir sistem kurarsın :)

hail12

Katılımcı Üye
10 Tem 2008
346
0
Tekirdağ
Arkadaşlar unity 3d ile yazılmış oyunlardan para almıyor facebook,unity for facebook eklentisi ile yazılacak oyun.Bir host parası olacak ama farketmez benim için tek başıma da yapabilirim.

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Arkadaşlar unity 3d ile yazılmış oyunlardan para almıyor facebook,unity for facebook eklentisi ile yazılacak oyun.Bir host parası olacak ama farketmez benim için tek başıma da yapabilirim.

unuty 3d de tek başına oyun yapcaksın ne kadar biliyorsun 3b modelleme ? photosop ? c# ?
+ senaryo fln tek başına yapabileceğine inanıyomusun yapsanda nekadar güzel olacak :)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Doğru söylüyorsun ama yanımda arkadaşlarım var 3b modelleme falan bilen arkadaşlarım var,dahasını arıyordum.

kolay gelsin oyun işleri zor bayaa :) oyun geliştiren arkadaşlarım var bende zamanında heveslenmiş başlamıştım :) android ile uğraşıyo çoğu pc için yapanda var ama daha tam anlamıyla bitirini görmedim 2 senedir 1 oyun üzerinde çalışıyolar baya bi yapmışlar inşallah bitircek onlarda :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.