Facebookta Sayfaya Çevrilen Profili Tekrar Profile Çevir

sicnesseS

Üye
2 Şub 2011
163
0
Adana
Arkadaşlar bu konuyu araştıranların çok olduğunu görünce araştırma yapma gereği duydum ve buldum.
Daha önce profilleri sayfaya çevirmeye izin veren facebook yoğun istek üzerine, daha önce sayfaya çevrilen profilleri tekrardan profile çevirme uygulamasını yayınladı. Sayfayı profile çevirmek için linke tıklayınız
https://www.facebook.com/help/contac...66956053339943

Ne amaçla açmak istiyorsun kısmına "arkadaşlarım ve ailemle iletişime geçmek istiyorum" diyoruz.
Yaşadığınız sorun kısmına "ticari hesabımı bir kişisel hesaba çevirmek istiyorum" kısmını seçiyoruz ve ilerideki yönelgeleri uyuguluyoruz. Sayfanız, kişisel bir hesaba dönüştürülüyor.

Bi teşekkürü eksik etmeyin

dilozof

Yeni üye
23 Nis 2016
4
0
acil Yardım

Abi ben hesabimi üç yıl önce sayfaya cevirmistim. Tekrar profile dönüştürmek için sayfa yaptığım hesabın e postası gerekiyormus. Doğal olarak 3 yıl önceki postanin sifresini unuttum. Yardım edin lütfen napabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.