Facebook'tan Anlayanlar Bakabilirmi?

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Arkadaşlar az önce hesabım güvenlik kontrolü nedeniyle kitlendi. Telefon numaramı istedi, numaramı girip onayladığımda bu numaranın farklı bir hesapta kullanılıdığını söyledi, doğru önceden eski hesabım numarama onaylıydı ama hesabımı silmiştim. Facebook'tan analyan birileri yardım edebilirmi?

xdee.png

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Hesabımı sileli 3 aydan uzun bir vakit oldu evdeki tüm telefonlar onaylı herkesin bi facebook hesabı var. TC Kimlik resmini çek facebook'a yolla diyolar fakat sorun şu ki hesabımın soyadı farklı TC Kimlikteki isim farklı o facebook benim için çok önemli bütün herşeyim onda konuşma kayıtları arkadaşlarım vs vs yeni bir facebook hesabı açmam hem vaktimi alır hemde açtıktan sonra bir süre sonra yine kitleniyor hesap zaten

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Nasıl bir saçmalık bu ya hadi birisi numarasını değiştirse başkasının numarasını alsa facebook'unu doğrulayamacayacak saçmalığa bak :/ Sanırım numara değiştirmek gerekiyor

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Hernekadar bende sevmesemde bütün arkadaşlarım facebookta mesajlarım fotoğraflarım mecburen bende kullanmaktayım. Şimdi kesin olarak bi hesap kalıcı olarak silinse bile o silinen hesabın doğrulandığı telefon numarası ile tekrar kayıt olamıyoruz doğrumudur?

duhan2829

Üye
26 Ağu 2011
192
0
Kardeşim bak şimdi eğer eski hesabını dondurduysan aç ve hesap ayarlarında numarayı kaldır böylece numara boşa düşecektir ve yeni hesabında kullanabileceksin eğer hesabı komple sildiysen aradan bayağı bir zaman geçtikten sonra o numara boşa düşecektir ki sen bu süre içerisinde faceye girmem gerek diyorsun en iyisi sana yakın olan ve facebook kullanmayan birinin telefon numarasını gir ve doğrula hesap açılıncada gizlilik ayarlarından numarayı gizle ki kimse görmesin :)

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Kardeşim bak şimdi eğer eski hesabını dondurduysan aç ve hesap ayarlarında numarayı kaldır böylece numara boşa düşecektir ve yeni hesabında kullanabileceksin eğer hesabı komple sildiysen aradan bayağı bir zaman geçtikten sonra o numara boşa düşecektir ki sen bu süre içerisinde faceye girmem gerek diyorsun en iyisi sana yakın olan ve facebook kullanmayan birinin telefon numarasını gir ve doğrula hesap açılıncada gizlilik ayarlarından numarayı gizle ki kimse görmesin :)

İlgi ve Alakandan dolayı çok teşekkür ederim dostum. Yan hesabım vardı şuan ondan giriyorum. Tabletteki hattan bi hesabımı onaylamıştım eski bi hesap şimdi numarayı kaldırdım ve hesabı dondurdum şuan deneyeceğim telefon boştamı diye. Olursa yazarım buraya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.