Çözüldü Facebooktan Dolandirildim Lütfen Allah Aşkı Icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArdaTht

Üye
5 Nis 2016
64
0
Erzurum
Bugun bir akrabam in faces I ele gecirilmis banada 1000tl lik teknosa kuponu istermisin dedi evet dedim ve kredi karti bilgilerimi caldi ve 500tl Cekti Nolursunuz Yardim edin

Son düzenleme:

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Yasal yollara başvur, bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Polise başvur, kesin bulurlar.

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
kardeşim senin istediğin şu an bizim bunları bulup intikaminı alıp hacklemek ama burada hack isteği YASAK! ve herkes sana polise başvurmanı söylemiş ki bu korku neden polisler gerekli işlemleri titizlikle yapıyorlar siber suçlara karşı emin ol problemini hallederler bizim facebook türkiye avukatları ile konuşma olanağımız yok kullanıcı verilerine ulaşabilmek için ama polisler bunu özel yetki ile gerçekleştirip mağdur konumundaki vatandaşa gerekli müdaheleyi yapıyorlar!

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Bugun bir akrabam in faces I ele gecirilmis banada 1000tl lik teknosa kuponu istermisin dedi evet dedim ve kredi karti bilgilerimi caldi ve 500tl Cekti Nolursunuz Yardim edin

Vakit kaybetmeniz büyük hata. En yakın zamanda polise gitmeniz gerek - bunun başka bir çözüm yolu yoktur.

Konuyu daha fazla uzatmayalım, verilebilecek farklı bir cevap yoktur çünkü.

Saygılar
HABİR

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Bunu bi yakinimada yapmislardi. Ayni yontemle herkesi kandiriyorlar. Dikkatli olmakta yarar var. Polise gitmek wn mantikli iş! İnşallah gerekeni olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.