Facede Mesajlarımı okuya biliyorlar acil yrdm !

RoyalGuard

Üye
14 Ağu 2012
165
0
Merhaba arkadaşlar benim facemde birisiyle kavga ettim biraz kfr ettim sonra o mesajı sılmedım simdi bi konu çıktı okulda müdürler falan filan mesajlarımızı okuya biliyormuş duyunca inanmadm :puah sonra bi kaç gün sonra müdür arkadasımı yanina çagırdı odasına sevgilisi vardı arkadasımın arkadasm facede bunla mesajlasıodu iste mudur bunların konusmalarını bır bır anlatmıs okulda kımın sevgılısı varsa facedekı mesajlarına baka bılıyor herkesın benimde baktı galıba bılmıyorum benmde sevglm vadı mesajlasıyordum ama benı cagırmadı sonra hemen sıldım mesajları nasıl okuya bılıyorlar bi fikriniz varmi bide onların okumaması ıcın ne yapmam lazım ? :confused: :confused:

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
çok saçma bizim böle bişe olmadı olamazda facebook o tarz yetkileri vermez .... bir hikaye okumuştum adam ölmüş ailesi bile alamıyordu facenin şifresini sen diosun müdür alır ... :D yada keylogger falan var okuldaki pclerde felan yada evlerinize yaymışlar başka türlüde olmaz.... yani imkansız :) impossiple...

RoyalGuard

Üye
14 Ağu 2012
165
0
çok saçma bizim böle bişe olmadı olamazda facebook o tarz yetkileri vermez .... bir hikaye okumuştum adam ölmüş ailesi bile alamıyordu facenin şifresini sen diosun müdür alır ... :D yada keylogger falan var okuldaki pclerde felan yada evlerinize yaymışlar başka türlüde olmaz.... yani imkansız :) impossiple...

ama müdürler aileye haber veriolar sonra ailem dicek küfür edion fln fln Yasim kucuk o yuzden takıyorum Ailem fna kzr ögrenirse valla :D ama bildigin girip bütün mesajları söyliyorlar ögretmenler kime ne yazdığımızıda söylediler sınıfın ortasında ders te :RpS_glare:

crazygenc

Uzman üye
13 Eki 2012
1,009
6
aDaNa
o mesajlar senın kişisel bilgin dir arkadım okuyamaz ha okudu dıyelım sen ne yapacaksın bu durumda 3-5 arkadsını cagıracaksın mahelleden muduru döveceksınız azını burnunu kıracaksın iş tamamdır :D :D şakaydı

Hack00007

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
323
0
Nereye...
ozaman birsey geldi aklıma Okulun laboratuarında pclerde keylogger varbiz ordan hocaya ödevi yollarken pc hocasına msnden girip yolluyoruz bu msn nin sifresini ilio herkesin ozaman msnye girdiginde faceden mesaj yazdılarmı msneye mail geliyor ozaman bu şekil buluyor
Win 8 mi hocanın bilgisayarı eger öylese cıkan postaları göre bilir sanıyorum ama öylede olsa bakmaması lazım ve dahasıda öğrencilerin velilerine bildirmesi bence Polise sikayet edin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.