facede sizi kımler sılmıs kımler engellemıs gormek isteyenler

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
taryıcımız mozılla fırefox olası gerekıyo olmayanlar fırefoxu kurmalıdır
fırefox a greseamonkey eklentısını kuruyoruz
gerasefıre eklentısınıde kuruyoruz
fırefox a gırıs yapalım sag altta maymun suratına tıklayıp en usttekı scırıpts avaible yı tıklıyoruz ve bıze bı pencere acılacak un frıend fınder tıklıyoruz acılacak pencereye ınstall unfrıend fınderı tıklayıp kuruyoruz fırefoxu yenıle yapıyoruz artık facede bızı sılenler engelleyenler not olarak bıldırılecek
son olarak soleyım bu bılgılerı baska bı forumda buldum yanı alıntıdır
ben denedım calısıyo yapamayan arkadaslar olursa yardımcı olabılırım
4.İşlem ; firefox tarayıcımızdan Facebooka giriyoruz , sağ altta maymun suratına , sağ tık yapıp , en üstteki ...Scripts Avaible yazısını tıklıyoruz ve bize bir pencere açacak. Açtığı pencerede büyük ihtimal en üstte bulunur, Göremezsekte yazarak bulabiliyoruz ' Unfriend Finder ' i tıklıyoruz ve sağ tarafa açacağı pencereden ' Install Unfriend Finder ' Tıklıyor , kuruyoruz.
Kayna

Facebookta sayfayı yenileyin , bundan sonra sizi silenler, engelliyenler, kabul etmeyenler, profilini donduranlar , size not olarak bildirilcek.

İlgili ayarları ; hesap ayarları bölümünden, unfriends bölümünden yapabilirsiniz.

majestat

Üye
18 Haz 2008
211
0
ankara
dostum scripts de unfriend finderi aratıyoruz tek tek de baktım göremedim ama bir resim falan koyarsan süper olur.. eline sağlık güzel paylaşım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.