Faceit/CS:GO

borasamhal

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
453
0
Aix-en-Prove

Birçoğumuz CS:GO'da ki Rekabetçi Modu'ndan şikayetçi. Gerek hileler , gerek ise trollerden dolayı CS:GO'yu bırakma noktasına gelen arkadaşlarımızda vardır elbet. Fakat Faceit buna bir çözüm getirmiş gibi. Bu site'ye üye olduğumuzda isterseniz bir miktar para vererek güvenli ve hilesiz sunucularda rütbe maçları oynayabilir , isterseniz de para vermeden zevkine rekabetçi maçlar oynayabilirsiniz.​

Ayrıca Faceit'de belli aralıklarla turnuvalar da olmuyor değil. Üstelik bir çoğuna katılım ücretsiz ve harika ödüller kazandırıyor. CS Timi olarak da tercih ettiğimiz bir platform olan Faceit'i kullanmanızı öneririm. Konum yetersiz kaldıysa internet üzerinden faceit kullanım diye arattığınızda gerekli bilgiler çıkar karşınıza. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Bilginize; Yakında ESEA tanıtımı yapacağım.​

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir
Ücretsiz oynayanlar için söylüyorum;
Bir rank'a yerleşmediğiniz için karşısı full global olabilir.Sponsorluk falan da almadım bilgi amacıyla yazıyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.