Fake ile Facebook Hesap Hack'leme Yeni Yol

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
eline klavyene sağlık ze-zer kardeşim.
anlamayan arkadaşlar için özetliyim ;

1) Sahte facebook kullanıcı hesabı açıyoruz.
sallama bir facebook hesabı açıyoruz arkadaş listemizi sadece kendim görebilirim diye ayarlıyorsunuz.

2) Eski facebook temasına dönüş %99 diye grup kuruyoruz.
facebook sayfasının en altında grup kur gibi bir link olcak oraya tıklıyorsunuz ve şirket bölümünde isim olarak sadece tırnak içindekini yazıyorsunuz 'Eski Facebook temanıza dönüş %99' veya 'Eski Facebook hesabınıza dönüş Garantisi %99' olarak oluşturuyorsunuz

3)"Link olarak fake facebook'u veriyoruz ve Yukardaki linkten facebook'a giriş yapınca eski facebook'a geri dönüyorsunuz kesin değil ama deneyenlerin %99'u eski temaya kavuştu." Yazıyoruz.

yani o sayfanın duvarında fake hesabımızdan hostumuzda oluşturduğumuz fake facebook linkini yazıyoruz örnek;
'http://ftp.pccholik.com/cgi/bin' (hostunuz neyse ondan)
'Facebook security'nin hazırlamış olduğu bu site sayesinde mevcut hesabına giriş yapan kullanıcıların %99'u eski hesabına kavuştu'

4) Grubun kendi hesabınızla katılıp, hacklemek istediğiniz arkadaşınıza davet atıyorsunuz.

Kendi orijinal hesabınızdan girip açtığınız sayfayı arkadaş listenize önererek oradaki linkten mevcut hesabına giriş yapmasını ve giriş yapanların %99'unun eski kaybettikleri veya hacklenen hesaplarına kavuştuğunu söylüyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki hotmail veya gmail hesabınıza arkadaşınızın hesabına kayıtlı olan msn ve şifresi gelmiş :D

5) Hesaplar kapış kapış elinizde....
Burayıda anlatmama gerek yok heralde değilmi :D

Açıklayıcı olduğum için teşekkür butonuna eliniz kaysa iyi olur :D

Arkadaşlar ta 2 ay önce yazdım bunu hala anlamadınız galba?

blooded123

Yeni üye
20 Ağu 2011
7
0
arkadaslar bana bır konuda yardımcı olabılırmıısnız...facede 4 arkdasla bır sayfa kurduk ve sayfa su anda 58 bın kısı vee bu 3 kısı benı admınlıkten attılar... sımdı o sayfayı gerı alıp ıntıkam ıstıyorum ve vu yuzden o 3 kısıden bırının hesabını kırmam sansım varmı..?? msn lerı gozukmuyo nasıl yapabılırım

CidaLı

Üye
16 Ağu 2011
96
0
Cafe'den ..
Sosyal mühendisliğe dayanıyor ama oldukça mantıklı...
Karşınızdaki Fake Face olayına ayıkmazsa,hackleme oranınız yüksek olur.Denemenizi tavsiye ederim.

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Tam Olarak 3'ü Anlamadım Hangi Siteye Upload Edeceğimi Bilmiyorum O Konuda YArdımcı Olabilirseniz Sevinirim Genel'de Bütün Arkadaşların Bu Sorunu Var.

evacan

Üye
27 Eki 2009
78
0
Arkadaşın da, dediği gibi nasıl olacak bu sayfa çalma işii sevdiğim insanın sayfası var ama sürekli başkalarıyla konuşuor beni unutuor ben de feci şekilde kıskanıorum :( hacklemek istiorum lütfen yardım edin arkadaşlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.