Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Note: Bolumunde Sunu DıyoR sakın Unutmayın..

PTA Kurallar ve Düzenlemeler göre, örseleyen Tehdit veya Yasadışı SMS Suç ve hukuk mahkemesinde dava edilebilir. IP Adresiniz unutmayınız[İp Adresınız]Bu onların IP'leri takip edilmektedir ve tüm kötü niyetli tehdit ve yasadışı mesajları doğrudan PTA rapor edilecektir bizim kullanıcıları bilgilendirmektir.

knight444

Katılımcı Üye
17 Ağu 2009
450
0
Gmail nedir?
Gmail, Google'ın arama teknolojisiyle geleneksel e-postanın en iyi özelliklerini bir araya getiren ücretsiz ve arama tabanlı bir webposta hizmetidir. Gmail iletileri bulma işlemini o kadar kolay hale getirir ki gelen kutunuzdaki postaları karıştırmanız gerekmez. Gmail, iletileri okuma ve izleme için sunduğu yepyeni yolun yanı sıra tonlarca depolama alanı içerir. Size mümkün olduğunca fazla alan sağlamaya devam edeceğiz. En iyi özelliği ise ücretsiz olmasıdır.

allah allah cidden öylemi ya. anlıyorum konu açıyon bol bol moderator olacan ama bu kadarda olmaz yani.bende peçete nedir burnunuzu kıçınızı silmeye yarar diye konu açıcam sımdı bekliyorum teşekkürleri o zaman

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor
allah allah cidden öylemi ya. anlıyorum konu açıyon bol bol moderator olacan ama bu kadarda olmaz yani.bende peçete nedir burnunuzu kıçınızı silmeye yarar diye konu açıcam sımdı bekliyorum teşekkürleri o zaman

Üslübuna Dikkat Et ! Ve Kıskançlık Yapma. Emeğe Saygı Duy. Sen post Kasarken Bizim sizleri görmezden geldiğimizi unutma.

knight444

Katılımcı Üye
17 Ağu 2009
450
0
Üslübuna Dikkat Et ! Ve Kıskançlık Yapma. Emeğe Saygı Duy. Sen post Kasarken Bizim sizleri görmezden geldiğimizi unutma.

senimi kıskanacam böle adamları tutup tümgeneral yapıyorlar bak bakim uyelik tarihime bilgi lazım bu iş için bilgi.gmailin ne oldugunu bilmeyen 1 kişi varmıdır bu forumda sence ?.daha 1 kere post kasmıslıgım yok 2009 dan 2012 ye kadar sadece 500 mesaj attıysam bunlar doğal mesajlardır. 6 ay forumda durup 1900 mesaj atmayla olmaz.

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor
senimi kıskanacam böle adamları tutup tümgeneral yapıyorlar bak bakim uyelik tarihime bilgi lazım bu iş için bilgi.gmailin ne oldugunu bilmeyen 1 kişi varmıdır bu forumda sence ?.daha 1 kere post kasmıslıgım yok 2009 dan 2012 ye kadar sadece 500 mesaj attıysam bunlar doğal mesajlardır. 6 ay forumda durup 1900 mesaj atmayla olmaz.

Çok Mesajımın Olması Seni Biraz gerdi heralde işte bu kıskançlık. Bizim Görevimiz forumu Güncel tutmak, Forumun Kurallarına Göre ihpar Etmektir. Eyer çok mesajım Varsa onlarda THT yardım Merkezindendir Sizin gibi İnsanların Emeklerine Saygısızlık Edeceğime İnsanlara Yardım ederim Birdaha Muhattabım değilsiniz sizede Laf yetiştiremem Herkez Hak ettiğini Yaşar...

uqurqwe3d

Yeni üye
24 Ocak 2012
18
0
izmir
Girilmeyen siteye cok basit bi şekilde girmek :D

Selamun aleykum !

Proxy ile filan ugraşmadan cok akılcıl bir yöntem !

Giremedıgınız sitenın http:// linkini alın ceviriden türkceden ingilizce yapın girin ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.