Fake numara kapanıyor

qwq5151

Üye
3 Haz 2017
187
0
Arkadaşlar whatsapp fake numara alıyorum max 1 saat sonra kapanıyor çözümü varmı bunun
(fake script sitem var onun için kullanıyorum

Lucyfer

Yeni üye
14 Haz 2019
30
0
Selam dostum,
Aynı sorunu aynı işi yaparak yaşadığımı belirteyim bunun çözümünü buldum ilk olarak kesinlikle hızlı bir şekilde mesaj gönderme max 10dk dayanır dayanmaz numaran ve ikincisi toplu mesaj asla gönderme spam olarak algılıyor 7 aydır sorunsuz kullanıyorum bildiklerim bunlar daha fazla yardım istersen P.M atabilirsin veya instagram üzerinden ulaşabilirsin(instagramda daha çok aktifim) hostingsatisi umarım işinize yarar iyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.