Fake Script Türkçe Karekter Sorunu

Dum4nisT

Üye
13 Ocak 2018
222
0
Kayseri
Herkese Merhaba,
İnstagram için fake script kullanıyordum.şifre ve kullanıcı adlarını txt ye kaydediyordu fakat türkçe karekter sorunu vardı.ben bunu php ye kaydetmesini yaptım fakat bu seferde alt alta çıkmıyor da yan yana çıkıyor varmı yapabilecek ? (html ide denedim gine türkçe karekter sorunu oluyor html de de)
g6NvdO.png

nlv9zN.png

Panele bağlasakda olur

Son düzenleme:

Scitzes

Üye
30 Haz 2018
94
0
head etiketinin içerisine bunu yapıştır .
<m.e.t.a ( bütün noktaları sil)http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

Son düzenleme:

Dum4nisT

Üye
13 Ocak 2018
222
0
Kayseri
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.